סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית ויזות ויזה לאוסטרליה

ויזה לאוסטרליה

אם אתם חולמים על ארץ הקנגרו, הקואלות, השמש והגלים, הגעתם למקום הנכון.

לפני שאתם מזמינים טיסה לאוסטרליה, עליכם לקבל אישור לויזה לאוסטרליה. סכומי האגרה משתנים בין שלושת סוגי הויזות לאוסטרליה: ויזה תייר לאוסטרליה (1419), ויזת עסקים לאוסטרליה (1415), ויזת עבודה זמנית (1400). תוקף הויזה לא עולה לרוב על שישה חודשים רצופים.

תהליך הוצאת הויזה לאוסטרליה

לקבל ויזת תייר לאוסטרליה עבור מועמדים בגילאי 18-40, יש להגיש טופס בקשה (1419) מלא באותיות דפוס בצבע שחור או כחול, דרכון בתוקף, צילום עמוד הנתונים בדרכון, תמונה עדכנית, תדפיס פירוט דפי חשבון לשלושה חודשים אחרונים ותדפיס ריכוז תיק השקעות מהבנק.

יש להחתים את מורשה החתימה בבנק על כלל התדפיסים, כולל חתימה וחותמת. במידה ואנשים אחרים, לרבות בני משפחה, עוזרים לכם במימון הנסיעה לאוסטרליה, על הכספים הללו להופיע בתדפיסים. בנוסף, במקרה כזה יש לצרף מכתב תמיכה חתום עם פרטים מלאים של התומכים, לרבות כתובות וטלפונים, בו ניתן הסבר אודות סיבת מימון הנסיעה. יש לצרף גם תדפיס פירוט דפי חשבון לשלושה חודשים אחרונים ותדפיס ריכוז תיק השקעות מהבנק של התומכים.

במידה ואתם בגילאי 18-25, עליכם לצרף גם העתק של תעודת שחרור או תעודת פטור משירות צבאי.

מגיל 40 ומעלה, יש להגיש טופס בקשה (1419) מלא באותיות דפוס בצבע שחור או כחול, דרכון בתוקף, צילום עמוד הנתונים בדרכון ותמונה עדכנית. מגיל 75 ומעלה, יש להגיש גם אישור על רכישת ביטוח לחו"ל שתקף לאורך כל תקופת השהייה שלכם באוסטרליה.

לקבלת ויזת תייר לאוסטרליה עבור קטין (מתחת לגיל 18), יש להגיש טופס בקשה (1419) מלא באותיות דפוס בצבע שחור או כחול, דרכון בתוקף, צילום עמוד הנתונים בדרכון, תמונה עדכנית, צילום תעודת לידה, טופס הסכמה (1229) חתום על ידי שני ההורים, צילום דרכון של שני ההורים והעתקי ויזות תקפות של ההורים.

במידה והקטין מבקש לאוסטרליה ללא ליווי של הורה אחד לפחות, יש לצרף טופס 1257 מהמארחים האוסטרלים, וכן צילום של דרכונם האוסטרלי.

הודעה על אישור או אי אישור של ויזת תיירות תתקבל מהשגרירות תוך 30 ימי עבודה. הודעה על אישור או אי אישור של ויזה עסקית או ויזת עבודה זמנית מתקבלת לרוב מוקדם יותר.