סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית מידע שימושי

ויזות - אשרות כניסה

אם קבעתם פגישת עסקים בסין, התחלתם לתכנן טיול למזרח, או החלטתם לטייל בקזחסטן – כדאי שתישארו איתנו.

המשותף לכל המדינות הללו הוא הצורך בויזה.

ויזה היא מסמך דיפלומטי שמאפשר כניסה זמנית או ממושכת לגבולותיה של מדינה אחרת. כלומר, אזרח של מדינה שמעוניין לנסוע למדינה זרה, נדרש באישור ממדינת היעד, שמתקבל בחלק מן המקרים מראש, ובחלק מן המקרים, בשער הכניסה למדינה. ויזה כוללת לרוב מגבלות החלות על משך הביקור, הטריטוריה הספציפית במדינה אליה ניתן להיכנס, המועדים במהלכם ניתן לשהות שם, ומספר הביקורים המותר.

בחלק מן המדינות, האישור המדובר מופיע בגדר חותמת בדרכון, אך כיום, יותר ויותר נוסעים שמבקשים להיכנס למדינה אחרת, נדרשים להגיש בקשה מראש לקבל ויזה – דרך הקונסוליה, הדואר, או האינטרנט. האשרה שמתקבלת בפועל עשויה להופיע בצורת מסמך מודפס או תיעוד אלקטרוני של האישור.

בנוסף לויזה "קלאסית", שמאפשרת כניסה למדינת היעד לתיירים, קיימות אשרות כניסה נוספות, ביניהן אשרת כניסה דחופה, אשרת עבודה ואשרת לימודים.

תהליך הגשת בקשה לויזה למדינות שונות עשוי להיראות מתיש ומסורבל. בדיוק בשביל זה אנחנו פה – נשמח לענות על כל שאלה שלכם ולסייע לכם בקיצור זמן ההמתנה, התשלום, והגשת הטפסים הנדרשים.

נשמח לעמוד לשירותך בעזרה בהנפקת ויזה או במידע על תהליך קבלת ויזה למדינות הבאות: הודו, סין, ארה"ב, אוסטרליה, וייטנאם, בורמה, קזחסטן, סרי לנקה, ונפאל.