סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית טיפים למטייל בתי חב"ד ברומניה

בתי חב"ד ברומניה

רומניה הופכת בשנים האחרונות ליעד פופולארי מאוד בקרב ישראלים. ישראלים רבים בוחרים בטיסות לרומניה, ובטיסות לבוקרשט בפרט, בשל המחירים הזולים של הטיסות, המלונות והמחייה. חלק נכבד מהישראלים שמגיעים לנפוש ברומניה הם שומרי כשרות ומסורתיים, כך שחיפוש אחר בתי מלון כשרים, מסעדות כשרות ובתי חב"ד ברומניה הוא דבר נפוץ מאוד.

ישנם מספר מלונות בבוקרשט אשר מציעים ארוחות כשרות. אנו ממליצים על JW Marriott Bucharest Grand Hotel ו-Intercontinental Bucharest. יש לציין לפני הזמנת החדר שאתם מעוניינים בארוחות כשרות.

מרכז הקהילה היהודית של רומניה נמצא בבוקרשט, הבירה. ישנו בית חב"ד בבוקרשט, אשר מפעיל את בית הכנסת המרכזי "ישועה טובה". בית הכנסת ממוקם ממש במרכז העיר ומקיים מנייני שחרית, מנחה וערבית מדי יום. במקום מוגשות ארוחות בוקר וערב כשרות, ובשבתות – ישנה מסורת ארוכת שנים של סעודת ליל שבת בה משתתפים יהודים מקומיים וכן תיירים ואנשי עסקים יהודים. תוכלו להירשם לסעודת שבת/חג ממש כאן.

מטרתו של בית חב"ד בוקרשט היא להפיץ כמשנתו של הרבי מליובאוויטש את "אור התורה והחסידות" – בכל מקום בו נמצאים יהודים. מרכז חב"ד זה הוקם ב-1999 על ידי הרב נפתלי והרבנית רישה דייטש ומנוהל על ידם גם כיום.

כתובת: Str. Tache Ionescu nr. 9, Sector 1, Bucharest 

טלפון: 21.310.60.66(0) 40 

פקס:  310.60.66 21(0) 40 

נייד:  742.148.821(0) 40

אימייל: office@chabadromania.com

עוד ברומניה