נגישות
אם החלטתם לקחת פסק זמן ולצאת לחופשה בגרמניה, אחת המדינות האירופאיות היפות והמרתקות ביותר מבחינה היסטורית ותרבותית כאחד, ואתם לא מעוניינים בחופשה עירונית קצרה או בטיול מאורגן, אלא בחופשה עצמאית עם שליטה מלאה במסלול שלכם- הגעתם למקום הנכון. כספי טורס מספקת שירותי השכרת רכב בגרמניה, בשיתוף פעולה עם סוכנויות השכרת רכב בינלאומיות שנחשבות למובילות בתחומן.
 
בין אם אתם מתכננים נסיעת עסקים לפרנקפורט או קפיצה לאוקטוברפסט של מינכן, השכרת רכב בגרמניה זה פתרון מושלם לגיחות מחוץ לעיר.
 
השכרת רכב בגרמניה דרך כספי טורס מאפשרת בחירה בין מכוניות משפחתיות, רכבי יוקרה, האמרים, טנדרים ועוד. בנוסף, קיימת בחירה בין מגוון אפשרויות ביטוח, ביניהן ביטוח משלים וביטוח LDW, וכן שדרוגים ותוספות בהתאמה אישית כך שהשכרת רכב הופכת לחוויה של ממש (מושב לילדים, אופציה ליותר מנהג אחד ועוד ועוד).
 
בצעו הזמנה מראש ואספו את הרכב השכור שלכם הישר משדה התעופה במינכן, ברלין, פרנקפורט או כל עיר גדולה אחרת בגרמניה. מרגע שהמפתחות בידיים שלכם – האוטוסטראדה הגרמנית כולה פרוסה לפניכם. מגיע לכם ליהנות מהחופש המושלם, בקצב (ובמהירות) שלכם. קחו את הזמן לספוג את התרבות ולהתפעל מהטבע העשיר, אוויר ההרים הצח, והאווירה האורבאנית המדויקת.

מאיזה גיל אפשר לשכור רכב בגרמניה ומה כדאי לדעת?

גיל המינימום לנהיגה בכבישי גרמניה עומד על 18, אך לא מעט ספקי השכרת רכב מחייבים את הנהג ברכב השכור לגיל 21 לכל הפחות. בכל מקרה, נהגים בגילאי 18-24 נדרשים לשלם לחברות השכרת הרכב בגרמניה דמי נהג-צעיר (תוספת של כ-25 אירו ליום).
 
מומלץ להוציא רישיון נהיגה בינלאומי לפני השכרת רכב בגרמניה. אין בכך צורך בכדי לשכור רכב, אך אם תיעצרו על ידי המשטרה במהלך נהיגה ברכב שכור ללא רישיון נהיגה בינלאומי, יש סיכוי גבוה שתקנסו.
 
אם כבר חיפשתם מידע על דרכים וכבישים בגרמניה, אולי הבחנתם במפות שלדרכים הבינעירוניות יש לעתים שני שמות, כמו למשל הכביש שחוצה את גרמניה מצפון לדרום: כביש A7 שנקרא גם כביש E45. הסיבה לכך היא שהדרכים הבינעירוניות הללו ממשיכות למדינות שכנות. סימון כבישים באות E הוא סימון אירופאי ייעודי, וסימון כבישים באות A הוא סימון גרמני ייעודי. כך, כביש A7 הגרמני הוא גם כביש E45 שיוצא משבדיה ומגיע עד לאיטליה.

מה יש לראות בגרמניה עם רכב?

גרמניה היא מדינה מדהימה עם דרכים היסטוריות מדהימות, כך שלנהוג בכבישיה זה כיף טהור. מהרעש וההמולה של ברלין התוססת, דרך יופייה השקט של בון ונופיו הציוריים של נהר הריין, ועד לדרכים הירוקות-ירוקות של היער השחור – בגרמניה יש הכל מהכל. רק תבחרו לאן אתם רוצים להגיע.
 
קחו לדוגמא את "דרך היין"- כביש עתיק המשתרע לאורך 50 קילומטרים של כרמים וכפרים, על גבי הגבעות של יער "פלטינט" היפייפה (Palatinate Forest). חווית נהיגה נוספת היא "דרך הטירות", כביש מושלם שתוכלו לעצור בכ-70 טירות לאורכו. ישנה גם הדרך הכפרית הרומנטית- מסלול נהיגה עם מרחבי טבע ציוריים וכפרים בווארים טיפוסיים שכמו יצאו מאגדה. בין הערים הפופולאריות של גרמניה מככבות ברלין, מינכן, שטוטגרט, המבורג, דיסלדורף, קלן, פרנקפורט, נירנברג והאנובר.

חוקי נהיגה בגרמניה

בכדי ליהנות מנהיגה בכבישי גרמניה, עליכם להכיר מספר חוקים ותקנות נהיגה בסיסיות. זהו המפתח לחוויית נהיגה בטיחותית ועמוסה בחוויות בלתי נשכחות.
 
כללי הנהיגה בגרמניה דומים למרבית מדינות אירופה, עם תנועה בצד ימין של הכביש ועקיפה משמאל. מערכת הכבישים המהירים של גרמניה נקראת "אוטובאן" (Autobahn). האוטובאן הראשון נסלל בסוף שנות ה-20 בין הערים הגרמניות קלן ובון, וכיום, אורכם הכולל של כבישי גרמניה עומד על למעלה מ-13,000 קילומטרים. באופן רשמי, באוטובאן הגרמני אין הגבלת מהירות, אך כן קיימות הגבלות מקומיות באזורים עירוניים ובקטעי כביש ספציפיים שסלולים באיכות נמוכה. באזור ברמן, למשל, קיימת הגבלת מהירות של 120 קמ"ש.
 
באופן כללי, מומלץ שלא לעבור את המהירות בכלל כבישי האוטובאן מעל 130 קמ"ש, ויש להיזהר בעת מעבר בין נתיבים שכן נהגים רבים מגיעים למהירויות של 125-130 קמ"ש. מהירות הנסיעה המותרת בעיר היא 50 קמ"ש, ומהירות הנסיעה המותרת בכבישים המהירים היא 80-100 קמ"ש.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.