השכרת רכב בגיאורגיה

גיאורגיה היא מדינה מדהימה, שהופכת לפנינה תיירותית של ממש בשנים האחרונות. הביקוש לטיסות, מלונות והשכרת רכב בגיאורגיה רק עולה משנה לשנה, וזה כלל לא מפתיע, בהתחשב בערים הגיאורגיות המרגשות, הנופים ההרריים המרשימים, החופים הקסומים והאתרים ההיסטוריים המרתקים שפזורים לכל אורכה.
 
השכרת רכב בגיאורגיה זו בחירה מצוינת עבור כל מי שאוהב טבע ומרחבים פתוחים, ונהנה מספונטניות ומתחושת חופש אמיתית. רכב שכור מאפשר ליהנות מטיול בגיאורגיה בסטייל. אתם מחליטים לאן ומתי להגיע. בגיאורגיה פועלות חברות השכרת רכב בינלאומיות כמו "סיקסט", "הרץ" ו"אוויס", לצד חברות מקומיות קטנות יותר. באמצעות מנוע החיפוש החכם שלנו, תוכלו להשוות בין עסקאות השכרת רכב מגוונות עם חברות שונות, בהתאם לתאריכי החופשה שלכם.
 
מרגע שתקבלו את המפתחות לידיים, תוכלו לנוע בחופשיות ובקצב שלכם בכל רחבי המדינה היפיפייה הזאת. עם רכב צמוד, תוכלו להכיר את הבירה טביליסי, להרגיש את הרוח בשיער בכביש החוף של גיאורגיה, השוכנת לחופי הים השחור, ולהתפעל מהנוף ההררי לאורך נהר ריוני המרהיב. זאת גם הזדמנות מצוינת ליהנות מדרך היין של גיאורגיה: הכרמים והיקבים של חבל קאחתי שבמזרח המדינה. 

מאיזה גיל אפשר לשכור רכב בגיאורגיה?

גיל המינימום לנהיגה בכבישי גיאורגיה עומד על 18, אך לא מעט ספקי השכרת רכב מחייבים את הנהג ברכב השכור לגיל 21 לכל הפחות. בכל מקרה, נהגים בגילאי 18-24 נדרשים לרוב לשלם לחברות השכרת הרכב בגיאורגיה דמי נהג-צעיר.

כבישים בגיאורגיה

המיקום של גיאורגיה הפך אותה לנתיב תחבורה מסחרי חשוב עוד בימי קדם- היא היוותה מקטע דרך משמעותי על "דרך המשי" המפורסמת שמקשרת בין אירופה לסין. ב-1991, כשגיאורגיה הפכה למדינה עצמאית, מערכת הכבישים שלה החלה להתפתח. טביליסי, בירת גיאורגיה, מהווה גם היום את מרכזה של מערכת הכבישים המחברת בין כל אזורי הקווקז. כביש A301 הצפוני, למשל, מחבר בין גיאורגיה לקווקז ולרוסיה. גם כיום ישנה מתיחות מסוימת בין גיאורגיה לרוסיה, כך שאם אתם מתכננים לבצע מעבר ברכב בין המדינות, נמליץ לכם לבדוק מראש שהדבר אכן אפשרי.
 
השילוט בכבישים הוא באנגלית, וקל להתמצא. יש האומרים שהנהגים הגיאורגים "פרועים" לעומת נהגים אירופאים, אבל באופן כללי, ישראלים נוטים להסתדר מצוין על הכביש, גם בגיאורגיה. היו ערים לעקיפות, בעיקר בכבישים הרריים צרים ומפותלים.

חוקי נהיגה בגיאורגיה

בגיאורגיה נוהגים בצד ימין של הכביש.
הנהג וכל הנוסעים חייבים לחגור חגורות בטיחות.
ילדים מתחת לגיל 7 חייבים לשבת במושב בטיחות.
המהירות המותרת בערים היא 60 קמ"ש, והמהירות המותרת בכבישים בין עירוניים היא 80 קמ"ש.
גיאורגיה ידועה במדיניות של אפס סובלנות כלפי נהיגה תחת השפעת אלכוהול. כלומר, נהיגה עם רמת אלכוהול בדם שעולה מעל ל-0, היא עבירה על החוק.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.