השכרת רכב באנגליה

הדרך המושלמת להכיר את אנגליה על כל גווניה, היא השכרת רכב. זהו פתרון מעשי, אשר מעביר את השליטה לידיים שלכם, וחוסך לכם זמני המתנה ותלות ברכבות, אוטובוסים וטיסות פנים. וכשההגה בידיים שלכם, אתם מחליטים מתי, לאן ואיך להגיע.
 
באנגליה פועלות חברות השכרת רכב בינלאומיות כמו "סיקסט", "הרץ" ו"אוויס", לצד חברות מקומיות קטנות יותר. באמצעות מנוע החיפוש החכם שלנו, תוכלו להשוות בין עסקאות השכרת רכב מגוונות עם חברות שונות, בהתאם לתאריכי החופשה שלכם.

כבישים ומסלולים מומלצים באנגליה

אנגליה היא מדינה שעמוסה באינספור אטרקציות היסטוריות, ערים קוסמופוליטיות ומרחבי טבע מרגשים. הנה כמה רעיונות שתוכלו להתגלגל איתם על כבישי אנגליה:
 
כביש M25 מקיף את לונדון ומאפשר להכיר את פרבריה.
The Devil's Punchbowl הוא מסלול לאורך כביש A3 שמחבר בין לונדון לפורטסמות' ונחשב לאחד הכבישים היפים והחווייתיים ביותר של אנגליה, הודות לטבע המרגיע שמקיף אותו מכל כיוון.
כביש A591 מוביל מהעיירה קסוויק אל אגם וינדרמיר שמחוז האגמים. זהו מסלול נהיגה שמתפרס על פני 20 קילומטרים של פסגות הרים, אגמים שלווים, גבעות ירוקות וכפרים צבעוניים.
כביש B3135 היפה ייקח אתכם מהעיר הציורית צ'דר (משם מגיעה גבינת הצ'דר המפורסמת), דרך ערוץ צ'דר, ישירות אל מחוז סאמרסט, שמתגאה במרחבים פתוחים ובריחוק מהמטרופולינים הגדולים שכל כך מאפיינים את אנגליה.
כביש M1 מחבר את לונדון לעיר לידס שבצפון-מזרח אנגליה. מלידס, אתם יכולים לעלות על כביש A1 ולהמשיך כל הדרך עד לבירת סקוטלנד, אדינבורו.

דגשים וחוקי נהיגה באנגליה

בכדי לשכור רכב באנגליה, עליכם להיות בני 17 לפחות.
התנועה באנגליה היא בצד שמאל של הכביש.
הנהג וכל נוסעי הרכב נדרשים לחגור חגורות בטיחות במהלך הנסיעה.
נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים, ונהיגה תוך שימוש בטלפון נייד, הן עברות חמורות על החוק.
יש להקפיד על כך שברכב תמיד יהיו רישיון הנהיגה שלכם, מסמכי השכרת הרכב ומסמכי הביטוח.
 
 
מלאו את טופס צור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחוויית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.