נגישות
 • חבילות נופש בזקינטוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בזקינטוס

האי היווני זקינטוס הוא הדבר החם הבא בכל הקשור לחופשות קיץ. נופש בזקינטוס פופולארי מאוד בקרב צעירים אירופאים, ולאחרונה השמועה על המסיבות הפרועות ועל החופים היפים הגיעה גם לישראל. מלבד המסיבות המקוריות של זקינטוס, ביניהן ה'מסיבה בלבן' ו'מלחמות הצבע', תוכלו ליהנות באי מטבע עוצר נשימה- המערות הכחולות ומפרץ האוניה הטרופה הם רק טיפה בים האטרקציות הטבעיות של זקינטוס. החופים הצפוניים של האי מתאפיינים בצוקים תלולים שיורדים אל חופים סלעיים עם חלוקים לבנים ומי טורקיז צלולים, ואילו דרום האי מתפרס על פני חופים עדינים יותר, עם חול זהוב-זהוב. בפנים האי נמצא חבל ארץ פורה עם חורשות מוריקות ומטעי זיתים עצומים. השילוב בין הנופים היפים לחופים עם שקיעות וזריחות מרגשות, הפך את זקינטוס ליעד אהוב במיוחד.
 
הביקוש לחבילות נופש לזקינטוס מתחילות לעלות מהיום הראשון בו השמש הקיצית נכנסת לפעולה. במקרים רבים, חבילות נופש לזקינטוס הן זולות יותר מהזמנות נפרדות של טיסות ומלון בזקינטוס. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר תוך מספר רגעים מגוון רחב של חבילות נופש לזקינטוס, בהתאמה אישית לתקציב שלכם ולתאריכי הנסיעה הנוחים עבורכם, כך שגם אם אתם מחפשים אחר דילים וחבילות נופש לזקינטוס ברגע האחרון, לא תצאו בידיים ריקות.
 
במנוע החיפוש עליכם להזין תאריכים, הרכב נוסעים ודירוג כוכבים, ואז נותר רק לבחור את חבילת הנופש המתאימה לכם ביותר מתוך מבחר גדול של חבילות נופש לזקינטוס. מומלץ לבחור בחבילה עם מלון שנמצא במיקום מרכזי, כמו על רצועות הנופש "ציליוי" (tsilivi) ו"לאגאנס" (laganas).

זקינטוס

14°-15°
שלישי 14°-17°
רביעי 17°-18°
חמישי 17°-19°