נגישות
 • חבילות נופש בוינה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בוינה

וינה היא עיר הבירה של אוסטריה, והיא אחת מערי הבירה האירופאיות הקלאסיות והיפות ביותר. זו העיר בה חיו ויצרו מוצארט, היידן, בטהובן, שוברט, והרשימה עוד ארוכה... אחרי כמה ימים של נופש בוינה תוכלו להבין מה מילא את כל אותם גאונים בהשראה, הרי מדובר בעיר מרהיבה, עם מבנים ארכיטקטוניים מרשימים, מוזיאונים מרתקים, תיאטראות, אופרה, ומסעדות עם שטרודל התפוחים הטעים ביותר בעולם. ושלא נתחיל בתיאור של השניצל הוילאני המפורסם...
 
וינה חייבת הרבה מהקסם וההיסטוריה העשירה שלה למיקומה הנפלא על גדות נהר הדנובה הציורי. העיר שימשה במשך מאות שנים בתור שער המעבר בין מזרח למערב היבשת, ובתור מרכז האימפריה ההבסבורגית המפוארת. עד היום, וינה משמשת בתור מרכז מסחרי ותרבותי ראשון במעלה, ומקפידה על לו"ז אירועים צפוף ומפתה. עם אווירה קוסמופוליטית, שמצליחה להישען בחן רב על המסורת האוסטרית, וינה היפיפייה שומרת על הקסם הייחודי שלה באמצעות הארכיטקטורה המדויקת, כרכרות הסוסים שמשמשות גם כיום בתור מוניות, ובתי הקפה הוינאיים המפורסמים שמציעים קינוחים שקשה לעמוד בפניהם.
 
אולי נראה כאילו מדובר בעיר אריסטוקרטית ויקרה, אבל האמת היא, שנופש בוינה לא בהכרח צריך להיות יקר. כספי טורס מספקת חבילות נופש לוינה המורכבות מטיסות הלוך ושוב ולינה באחד המלונות הממוקמים בקרבת האטרקציות המרכזיות, כך שבלחיצת כפתור תוכלו להתחיל את ההרפתקה שלכם בעיר המפוארת היושבת על גדות הדנובה. באמצעות מנוע החיפוש של כספי תוכלו לאתר בקלות ובמהירות חבילות נופש לוינה במחירים מפתיעים ובהתאם לתאריכי הנסיעה הנוחים עבורכם. הזינו את תאריכי הנסיעה המבוקשים, הרכב הנוסעים ודירוג בית המלון בהתאם לתקציב שלכם, ותקבלו באופן מיידי מגוון הצעות לחבילות נופש בוינה.

וינה

11°-23°
חמישי 13°-25°
שישי 14°-26°
שבת 15°-30°