סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לטביליסי

טביליסי, עיר הבירה של גיאורגיה, היא יעד פופולארי בכל עונות השנה. בין חודשי אפריל-אוקטובר, חבילות נופש לטביליסי הופכות למצרך מבוקש במיוחד, בזכות מזג האוויר הנוח, המתאים לטיול ברחובות העיר- מתצפית 'מטאחי פלאטו' ועד למרחצאות אבאנותובני. טביליסי היא העיר החשובה ביותר בגיאורגיה, והיא אחת הדוגמאות הבולטות לכך שגיאורגיה הופכת ליעד אירופאי אטרקטיבי, לא רק בקרב תרמילאים שמגיעים לטרקים בהרים של גיאורגיה, אלא גם עבור זוגות שמחפשים חופשה רומנטית באירופה וגם בקרב קבוצות חברים שמעוניינים בכמה ימים של נופש פרוע ולא יקר.

טביליסי שוכנת במזרח גיאורגיה, למרגלות רכס הרי טריאלטי. לפי אגדה גרוזינית, היא נוסדה במאה החמישית לספירה על ידי המלך וחטאנג גורגסאלי, שירה חץ במהלך מסע ציד אשר פגע בציפור שנפלה אל תוך מעיין חם ונרפאה. המילה הגיאורגית tbili משמעותה "חם", ומכאן מקור שמה של העיר, שנוסדה לפי האגדה על אותו מקום בו נרפאה הציפור. טביליסי נהרסה ונבנתה מחדש עשרות פעמים, אך העיר העתיקה שלה נשתמרה בצורה יוצאת דופן, עם בתים ייחודיים, כנסיות מרשימות וסמטאות צרות, מסתוריות. מלבד האטרקציות ההיסטוריות והתרבותיות שלה, טביליסי מציעה גם מערך מפנק של בארים ומועדונים, מוזיאונים וגלריות, מסעדות ובתי קפה מדהימים.

הדרך הטובה ביותר להגיע לנופש בטביליסי בראש שקט, היא להזמין חבילת נופש לטביליסי שמגלמת במחיר אחד טיסה ומלון. עם הזמנת חבילות נופש לטביליסי אתם עשויים להגיע לחסכון של עד 30% בהשוואה להזמנת טיסה ומלון בנפרד. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו למצוא בקלות ובמהירות מגוון חבילות נופש לטביליסי, בהתאם לתאריכים הנוחים עבורכם, הרכב הנוסעים ודירוג המלון.

עוד בטביליסי