סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לרומא

רומא היא אחת הערים היפות והמפורסמות ביותר בעולם. רומא היא עיר הבירה המסתורית והרומנטית של איטליה, אשר טומנת בחובה היסטוריה עשירה, שורשים לכל סוגי האמנות וקסם ייחודי. אווירה ים תיכונית בשילוב עם רומא העתיקה ורומא של ימי הרנסנס, הן שילוב מושלם. העיר מהווה את לב לבה של האימפריה הרומית המפוארת שהשאירה את חותמה על דפי ההיסטוריה. רומא לא נבנתה ביום אחד, כך שגם ההיכרות איתה לוקחת הרבה יותר מיום. העיר הנצחית מפתה לחזור אליה פעם אחר פעם ולצאת למסע בין הפיאצות, השווקים, המזרקות, הקולוסיאום, הוותיקן, הפנטאון ופנינים חד פעמיות נוספות.

בכדי להגיע לעיר שהיא מוזיאון אחד גדול, כל שעליכם לעשות זה להזין במנוע החיפוש של כספי טורס את תאריכי החופשה המבוקשים, הרכב הנוסעים ודירוג הכוכבים למלונות. תוך מספר רגעים תקבלו מגוון הצעות לחבילות נופש לרומא. גלו בעצמכם מה מושך אל רומא כל כך הרבה אנשים כבר יותר מ-2500 שנים בלחיצת כפתור אחת. חבילות נופש לרומא הן המפתח להרפתקה בלתי נשכחת.

חבילות נופש לרומא מורכבות מטיסות ומלון, ולעתים כוללות גם העברות בין שדה התעופה למלון ובחזרה. השיקולים המרכזיים בעת בחירת חבילות נופש לרומא, הם המחיר, שעות ההמראות והנחיתות, ומיקום המלון באזורים שנחשבים לפופולאריים ביותר, בזכות הקרבה שלהם לאטרקציות המרכזיות של העיר, כמו רובע הטרסטוורה, שבע גבעות רומא העתיקה, ורובע סנט אנג'לו.

עוד ברומא