סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לריגה

ריגה היא עיר הבירה הנפלאה של לטביה, שעברה לא מעט ידיים במהלך ההיסטוריה, נכבשה, נקרעה לגזרים ונבראה מחדש. בסמטאותיה של ריגה תוכלו למצוא לא מעט רמזים למלחמות ולתהפוכות שעברה, לצד הריכוז הגבוה ביותר באירופה של מבנים בסגנון האר נובו. ריגה היא עיר צבעונית הדואגת לשמר היטב את מבניה ההיסטוריים, את פסליה המסקרנים ואת האופי הייחודי שלה שמתבטא בבארים, המסעדות ובתי הקפה הציוריים הרבים הפזורים ברחבי העיר. התחילו ברחוב אלברטה, והמשיכו אל השוק המרכזי, בית הכנסת הגדול והקתדרלה של העיר.

ריגה היא עיר מלאת תוכן ונשמה. לא פלא שחבילות נופש לריגה הפכו לפופולאריות בקרב אירופאים וישראלים כאחד. חבילת נופש לריגה מורכבת מטיסות ומלון. היתרון הבולט שבהזמנת חבילות נופש לריגה, הוא הפטור האוטומטי מחיפוש אחר טיסות לריגה ובתי מלון בריגה שיהיו תואמים מבחינת תאריכים. ישנן חבילות נופש לריגה הכוללות גם העברות משדה התעופה לבית המלון ובחזרה. כדאי לדעת שבמקרים רבים חבילות נופש לריגה הן זולות יותר, ועשויות להוזיל את החופשה הקרובה שלכם עד 30% לעומת הזמנת טיסות ומלון בנפרד.

בחרו בריגה כיעד המבוקש שלכם במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, הוסיפו את הרכב הנוסעים, דירוג הכוכבים והתאריכים הנוחים עבורכם לנופש בריגה. התוצאות שיתקבלו יהיו מורכבות מהיצע רחב של חבילות נופש לריגה. לאחר השוואת מחירים, תוכלו לבחור בחבילה המושלמת עבורכם ולבצע הזמנה מיידית ומאובטחת און-ליין.

עוד בריגה