סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לרודוס

רודוס הוא האי הידוע ביותר בשרשרת האיים הדודקאנסיים, אשר מציע חיי לילה פרועים, חופים עוצרי נשימה ביופיים, היסטוריה עשירה ונגיעות תרבותיות מרתקות בכל סמטה בעיר העתיקה, בכל מסעדה מקומית, בכל גלריה ומוזיאון. בתים צבעוניים שנראים כמו קוביות סוכר יורדים אל מי הטורקיז הים תיכוניים של רודוס, עצי דקל נושקים לשמיים, ומתחרים בצריחי הכנסיות מימי הביניים... אל תתנו לתפאורה המרגשת הזאת להסיח את דעתכם על יתר המידה, וצאו לגלות את המועדונים התוססים של רודוס, את המסעדות והטברנות היווניות, ואת החופים הלוהטים שיקרבו אתכם צעד נוסף לכיוון האושר.

אם להאמין למיתולוגיה היוונית, אז נופש ברודוס הוא לא פחות מנופש ב"אי השמש", פרי אהבתם של הנימפה רודה ואל השמש, הליוס. חודשי הקיץ מצדיקים את הכינוי- רודוס הוא גן עדן של ים וויטמין די. המלונות ברודוס נעים בין דרגות אירוח שונות, ולא מעט מהם ידועים ברמת שירות גבוהה מאוד ובשלל פינוקים שמוצעים לתיירים. מלבד החופים המושלמים, רודוס מציעה למבקריה חוויה אותנטית בטיול בין הכפרים המסורתיים הצבעוניים שפזורים ברחבי האי, אוכל טוב, אלכוהול זול וטבע פראי. בזכות כל אלה ועוד, נופש ברודוס פופולארי מאוד, בעיקר בחודשי הקיץ, כשטיסות זולות לרודוס וחבילות נופש לרודוס הופכות למצרך מבוקש.

אפשר ללכת בקלות לאיבוד בתוך מגוון ההצעות לדילים לרודוס ולחבילות נופש מנופחות במחיר. הזינו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס את תאריכי הנסיעה הנוחים עבורכם, הרכב הנוסעים ודירוג הכוכבים למלונות, ותקבלו מיד מגוון רחב של חבילות נופש לרודוס.

עוד ברודוס