נגישות
 • חבילות נופש בפלמה דה מיורקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בפלמה דה מיורקה

פלמה דה מיורקה
AMIC GALA
08.07.19 - 15.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $899
הזמן
פלמה דה מיורקה
AMIC GALA
08.07.19 - 15.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $899
הזמן
האי הספרדי פלמה דה מיורקה הוא גן עדן עלי אדמות, אשר מתגאה בשילוב מושלם של חופים יפיפיים עם מסיבות פרועות שנמשכות עד הזריחה, מבצרים עתיקים, כנסיות מסתוריות ואתרים היסטוריים מרתקים. בתי המלון של פלמה דה מיורקה הם חוויה בפני עצמה, עם חדרים מפוארים, ארוחות כיד המלך, תפנוקים רבים ושקיעות סגולות שנצפות מכל חלון וחלון, כשהשמש המלטפת צובעת את השמיים ואת הים בצבעים עזים. הרי הרוקי יורדים במדרונות תלולים אל הים, ולאורך קו החוף הציורי, צוקים דרמטיים מספקים נקודות תצפית סנסציוניות אל מפרצונים בתוליים. כמובן שהטבע המרהיב הוא לא האטרקציה היחידה של האי, שמציע גם מגוון ערים היסטוריות וכפרים מקסימים, עם מערך שלם של טירות עתיקות, כנסיות מימי הביניים, מוזיאונים וגלריות לאמנות.
 
במהלך חודשי הקיץ חלה עלייה במחירי הטיסות והמלונות ביעדי נופש מבוקשים כמו פלמה דה מיורקה, אבל אפשר להתגבר על כך. מי שאמר שחלומות מתגשמים, צדק- עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס תוכלו להגיע בקלות להיצע רחב של חבילות נופש בפלמה דה מיורקה. השתדלו לבחור בחבילת נופש שכוללת מלון שנמצא בקרבת האטרקציות המרכזיות, ביניהן מפרץ פוליינסה והעיר העתיקה אלקודיה.
 
חבילות נופש לפלמה דה מיורקה מורכבות מטיסות לפלמה דה מיורקה ובחזרה בשילוב עם לינה בבתי מלון, ולעתים כוללות גם העברות משדה התעופה אל המלון. בחרו את פלמה דה מיורקה כיעד המבוקש שלכם במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, הזינו את התאריכים הנוחים עבורכם לטיסות לפלמה דה מיורקה, הוסיפו דירוג כוכבים והרכב נוסעים (כמות וגילאים), ותקבלו באופן מיידי מגוון הצעות לחבילות נופש לפלמה דה מיורקה.
Not Found