סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לפלמה דה מיורקה

האי הספרדי פלמה דה מיורקה הוא גן עדן עלי אדמות, אשר מתגאה בשילוב מושלם של חופים יפיפיים עם מסיבות פרועות שנמשכות עד הזריחה, מבצרים עתיקים, כנסיות מסתוריות ואתרים היסטוריים מרתקים. בתי המלון של פלמה דה מיורקה הם חוויה בפני עצמה, עם חדרים מפוארים, ארוחות כיד המלך, תפנוקים רבים ושקיעות סגולות שנצפות מכל חלון וחלון, כשהשמש המלטפת צובעת את השמיים ואת הים בצבעים עזים. הרי הרוקי יורדים במדרונות תלולים אל הים, ולאורך קו החוף הציורי, צוקים דרמטיים מספקים נקודות תצפית סנסציוניות אל מפרצונים בתוליים. כמובן שהטבע המרהיב הוא לא האטרקציה היחידה של האי, שמציע גם מגוון ערים היסטוריות וכפרים מקסימים, עם מערך שלם של טירות עתיקות, כנסיות מימי הביניים, מוזיאונים וגלריות לאמנות.

במהלך חודשי הקיץ חלה עלייה במחירי הטיסות והמלונות ביעדי נופש מבוקשים כמו פלמה דה מיורקה, אבל אפשר להתגבר על כך. מי שאמר שחלומות מתגשמים, צדק- עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס תוכלו להגיע בקלות להיצע רחב של חבילות נופש בפלמה דה מיורקה. השתדלו לבחור בחבילת נופש שכוללת מלון שנמצא בקרבת האטרקציות המרכזיות, ביניהן מפרץ פוליינסה והעיר העתיקה אלקודיה.

חבילות נופש לפלמה דה מיורקה מורכבות מטיסות לפלמה דה מיורקה ובחזרה בשילוב עם לינה בבתי מלון, ולעתים כוללות גם העברות משדה התעופה אל המלון. בחרו את פלמה דה מיורקה כיעד המבוקש שלכם במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, הזינו את התאריכים הנוחים עבורכם לטיסות לפלמה דה מיורקה, הוסיפו דירוג כוכבים והרכב נוסעים (כמות וגילאים), ותקבלו באופן מיידי מגוון הצעות לחבילות נופש לפלמה דה מיורקה.

עוד בפלמה דה מיורקה