נגישות
 • חבילות נופש באולביה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש באולביה

אולביה היא עיירת נופש השוכנת לחופי הים התיכון באי סרדיניה שבאיטליה. דיונות משתפלות אל עבר קו המים ובטיילת מתקיים שוק צבעוני מדי יום ראשון. העיר העתיקה של אולביה היא פיסת היסטוריה יפיפייה שמשובצת בכנסיות ובעתיקות רומיות. ברחובותיה ההיסטוריים נערכים במהלך השנה פסטיבלים וחגיגות מקומיות, וגם בימי חול, תמיד מורגשת בה אווירת חג.
 
מטיילים רבים מתעלמים מאולביה המרעננת בדרכם לקוסטה סמרלדה, חוף הברקת שבצפון-מזרח סרדיניה, אבל לאולביה יש הרבה יותר מה להציע ממה שנראה במבט ראשון. המרכז ההיסטורי שלה גדוש בבוטיקים, ברי יין, בתי קפה רומנטיים ופיאצות מהאגדות.
 
אולביה היא אלטרנטיבה אותנטית לאתרי הנופש המצועצעים שנבנים במיוחד עבור נחילי התיירים לחופי סרדיניה, ואם אתם בעניין של ספורט מים, הגעתם למקום הנכון. בחופים רבים תוכלו לשכור קיאק ולצאת אל הים גם ללא ניסיון קודם. אטרקציות ימיות נוספות הן גלישת רוח וגלים, סקי מים ובננות.
 
חבילות נופש לאולביה נמכרות כמו לחמניות חמות בחודשי הקיץ. באתר שלנו תוכלו להשוות מחירים בין מגוון חבילות נופש לאולביה אותן ניתן להרכיב בהתאם לתאריכי הנסיעה הנוחים עבורכם, הרכב הנוסעים ודירוג הכוכבים בו תרצו. הזינו את הפרטים הנדרשים במנוע החיפוש והגיעו אל היצע רחב של חבילות נופש לאולביה מותאמות אישית, עם אפשרות להזמנה מאובטחת און-ליין. כל חבילות הנופש לאולביה מורכבות מטיסה ומלון וחלקן כוללות גם העברות משדה התעופה אל המלון ובחזרה.

בורגס

20°-32°
חמישי 16°-29°
שישי 18°-29°
שבת 19°-32°