סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לניס

העיר ניס שוכנת בריביירה הצרפתית, ומושכת תיירים ומטיילים מכל קצוות הקשת, אשר מתקשים לעמוד בפיתוי של עיר כה יפה, שמתכתבת עם העולם הישן ומתגאה בשמש מלטפת בכל חודשי השנה, ובמיקום יוצא מן הכלל במפרץ שליו למרגלות האלפים הימיים. המסעדות של ניס מציעות מגוון קולינארי מפואר, חיי הלילה מצוינים, חופי קוט ד'אזור עוצרי נשימה, וסצנת האמנות והתרבות של ניס היא פשוט מרתקת. העיר הזאת משאירה תמיד טעם של עוד, אז אל תופתעו אם בסוף החופשה שלכם לא תרצו לעזוב.

המיקום של ניס בלב הריביירה הצרפתית היוקרתית הפך אותה ליעד אירופאי נחשק, בעיקר בחודשי הקיץ, כשהשמש מאירה את עיר החוף היפה. הביקוש הגבוה לטיסות לניס ולחדרים בבתי מלון בניס שנחשבים לטובים ביותר בצרפת כולה, ובצדק, לא בהכרח צריך להשפיע על עלות החופשה הבאה שלכם. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר בקלות ובמהירות חבילות נופש לניס במחירים שקשה לסרב להם. חבילות נופש לניס מורכבות מטיסות הלוך ושוב ומלינה בבתי מלון בניס בדרגות אירוח שונות - בהתאם לציפיות שלכם מהחופשה ובהתאם לתקציב שלכם.

לקבלת מגוון הצעות לחבילות נופש לניס, וליעדים פופולאריים נוספים באירופה, עליכם להזין את תאריכי הנסיעה הרצויים, הרכב הנוסעים ודירוג המלון. אנו מספקים חבילות נופש לניס גם בחודשי הקיץ וגם במהלך הפסטיבלים המפורסמים של העיר, ביניהם פסטיבל הג'אז המשובח והקרנבל של ניס.

עוד בניס