נגישות
 • חבילות נופש בנאפולי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בנאפולי

נאפולי
REX
25.07.19 - 28.07.19
3  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $460
הזמן
נאפולי
REAL ORTO BOTANICO
08.08.19 - 11.08.19
3  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $501
הזמן
נאפולי
REAL ORTO BOTANICO
25.08.19 - 29.08.19
4  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $662
הזמן

חבילות נופש בנאפולי

נאפולי היא עיר נמל איטלקית, השלישית בגודלה באיטליה, שמושכת מיליוני תיירים מדי שנה. לא לחינם נאמר עליה "לראות את נאפולי ולמות" – זוהי אחת הערים היפות והמרשימות ביותר באיטליה, ובכלל, בעולם.
 
נאפולי ממוקמת באזור וולקני במפרץ נאפולי, בסמוך להר הגעש וזוב- הר הגעש הפעיל היחיד באירופה במאה השנים האחרונות. המרכז ההיסטורי של נאפולי הוא אתר מורשת עולמית של אוסנק"ו ובקרבתה נמצאים אתרים מרתקים, ביניהם פומפיי והעיר העתיקה "הרק ולנאום". רחובותיה של נאפולי מלאים בריחות, צבעים וטעמים מרגשים. אפשרויות הבילוי בעת נופש בנאפולי הן יותר ממגוונות- תוכלו להשתזף בחופים, לטייל בסמטאות המסקרנות ברובע העתיק, לזלול את הפיצה הטובה בעולם וליהנות מהיצע רחב של מסעדות, בארים, גלריות ומוזיאונים. נאפולי היא עיר יפה, אותנטית ומלאת חיים.
 
אין זו הפתעה שחבילות נופש לנאפולי נמכרות בקצב מסחרר בחודשי האביב והקיץ, בשיא עונת התיירות של איטליה. חודשי מאי-ספטמבר הם חודשים נוחים מאוד מבחינת מזג אוויר, לכן מרבית התיירים המגיעים לדרום איטליה ולנאפולי בפרט בוחרים לעשות זאת דווקא בתקופה זו.
 
חבילות נופש לנאפולי מורכבות מטיסות הלוך-חזור, לינה במלון, ולעתים גם העברות משדה התעופה למלון ובחזרה. היתרון המובהק שבהזמנת חבילות נופש לנאפולי, לעומת הזמנה נפרדת של טיסות ומלון, הוא החיבור המוצלח והמחיר האטרקטיבי. באתר שלנו תוכלו לאתר בקלות מגוון חבילות נופש לנאפולי, במחירים מצוינים ובתאריכים שונים. הזינו במנוע החיפוש את הפרטים הנדרשים ובצעו השוואת מחירים בין חבילות נופש לנאפולי המותאמות אישית עבורכם.

נאפולי

27°-30°
ראשון 28°-30°
שני 28°-29°
שלישי 29°-29°