סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לנאפולי

נאפולי היא עיר נמל איטלקית, השלישית בגודלה באיטליה, שמושכת מיליוני תיירים מדי שנה. לא לחינם נאמר עליה "לראות את נאפולי ולמות" – זוהי אחת הערים היפות והמרשימות ביותר באיטליה, ובכלל, בעולם.

נאפולי ממוקמת באזור וולקני במפרץ נאפולי, בסמוך להר הגעש וזוב- הר הגעש הפעיל היחיד באירופה במאה השנים האחרונות. המרכז ההיסטורי של נאפולי הוא אתר מורשת עולמית של אוסנק"ו ובקרבתה נמצאים אתרים מרתקים, ביניהם פומפיי והעיר העתיקה "הרק ולנאום". רחובותיה של נאפולי מלאים בריחות, צבעים וטעמים מרגשים. אפשרויות הבילוי בעת נופש בנאפולי הן יותר ממגוונות- תוכלו להשתזף בחופים, לטייל בסמטאות המסקרנות ברובע העתיק, לזלול את הפיצה הטובה בעולם וליהנות מהיצע רחב של מסעדות, בארים, גלריות ומוזיאונים. נאפולי היא עיר יפה, אותנטית ומלאת חיים.

אין זו הפתעה שחבילות נופש לנאפולי נמכרות בקצב מסחרר בחודשי האביב והקיץ, בשיא עונת התיירות של איטליה. חודשי מאי-ספטמבר הם חודשים נוחים מאוד מבחינת מזג אוויר, לכן מרבית התיירים המגיעים לדרום איטליה ולנאפולי בפרט בוחרים לעשות זאת דווקא בתקופה זו.

חבילות נופש לנאפולי מורכבות מטיסות הלוך-חזור, לינה במלון, ולעתים גם העברות משדה התעופה למלון ובחזרה. היתרון המובהק שבהזמנת חבילות נופש לנאפולי, לעומת הזמנה נפרדת של טיסות ומלון, הוא החיבור המוצלח והמחיר האטרקטיבי. באתר שלנו תוכלו לאתר בקלות מגוון חבילות נופש לנאפולי, במחירים מצוינים ובתאריכים שונים. הזינו במנוע החיפוש את הפרטים הנדרשים ובצעו השוואת מחירים בין חבילות נופש לנאפולי המותאמות אישית עבורכם.