נגישות
 • חבילות נופש במיקונוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש במיקונוס

מיקונוס
BENCH MARK
02.08.19 - 05.08.19
3  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $602
הזמן
מיקונוס
BENCH MARK
02.08.19 - 05.08.19
3  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $602
הזמן
מיקונוס
MYCONIAN AVATON RESORT
26.07.19 - 31.07.19
5  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 1386
הזמן
מיקונוס הוא אי יווני - יש שיכנו אותו גן עדן יווני - שהפך בשנים האחרונות ליעד פופולארי בקרב אירופאים וישראלים שאוהבים חופשות בהן השמש והים במרכז. כמה ימים של נופש במיקונוס יתאימו לכל מי שמחפש אווירה חופשית וליברלית, חופים שנראים כאילו יצאו מתוך גלויה מרוטשת וכמה שיותר אטרקציות תיירותיות ואוכל טוב. במיקונוס האוזו זורם כמו מים, והגבינה הבולגרית, הירקות הטריים ושמן הזית - טעימים יותר מכל מה שאתם מכירים.
 
בשיא עונת התיירות של מיקונוס, שחלה בחודשי יוני-אוגוסט, האי מתמלא בבליינים פרועים, תיירי קרוזים לבנבנים, וצעירים אופנתיים שתרים אחר מציאות בבוטיקים הייחודיים של המיקונוס-טאון – מבוך מסתורי של סמטאות צרות שמלא עד אפס מקום במסעדות, בתי קפה, חנויות ובארים מתוחכמים. העלייה החדה בפופולאריות של מיקונוס בקרב תיירים מכל רחבי העולם הובילה לפיתוח תשתיות מאסיבי ברחבי האי: מלונות יוקרה, מסעדות חוף מקסימות, ומרכזי קניות מצוינים.
 
מיקונוס – איביזה פוגשת את סן טרופז (בגרסא היוונית). באופן טבעי, במהלך חודשי הקיץ הביקוש לטיסות זולות למיקונוס ודילים למיקונוס עולה בכמה רמות, אבל זה לא בהכרח אומר שאתם צריכים לשלם יותר. באתר שלנו תוכלו לאתר במהירות ובקלות מגוון חבילות נופש למיקונוס שמגלמות במחיר אחד טיסות ולינה במלון. הזמנת חבילת נופש למיקונוס היא השלב הראשון בדרך אל החופשה המושלמת, בבחירה בחבילת נופש למיקונוס תוכלו לחסוך לעתים עד 30% מהעלויות הכרוכות בהזמנת טיסה ומלון לחוד.

מיקונוס

24°-25°
ראשון 23°-26°
שני 23°-26°
שלישי 25°-27°