סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש למילאנו

מילאנו, העיר הגדולה באיטליה, היא קומבינציה מושלמת של תרבות, תחכום וסטייל. נופש במילאנו מתאים למי שאוהב לשמור על קצב גבוה גם בחופשה שלו, ומעדיף להשקיע את כספו בקפה מצוין, בגדי הוט-קוטור ותצוגות אופנה עוצרות נשימה. מלבד היותה בירת אופנה עולמית, מילאנו היא מרכז כלכלי סואן, מעצמת ספורט וממלכת אמנות ואדריכלות. החוויה השלמה של מילאנו עשויה להיות די יקרה, ולא תמיד פשוט למצוא טיסות זולות למילאנו בתאריכים שתואמים חדרים פנויים בבתי מלון במילאנו בהם תרצו לשהות במהלך החופשה שלכם.

הפתרון לכך הוא רכישת חבילות נופש למילאנו (טיסות ומלון במחיר אחד). תתחילו לארוז את מיטב מלבושיכם, כדי שתרגישו בנוח להסתובב ברחובות שהביאו לעולם את ארמאני, ולנטינו, ורסאצ'ה ופראדה. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו להשוות מחירים בין מגוון חבילות נופש למילאנו בהתאם לתאריכים הנוחים לכם וחברות התעופה המועדפות עליכם, וכן לרכוש חבילת נופש למילאנו און-ליין או דרך הטלפון.

טיסות למילאנו מישראל אורכת ארבע וחצי שעות והנחיתה מתבצעת בשדה התעופה הבינלאומי "מלפנסה" (Malpensa). רבים משכירים רכב ביציאה משדה התעופה ומשתמשים בכבישים המהירים הרבים המקיפים את מילאנו בשביל להתחיל את החופשה בסקי באלפים או להגיע לעיר אחרת באיטליה. ניתן לצאת משדה התעופה אל העיר באמצעות מערכת רכבות ואוטובוסים נוחה מאוד, ולהגיע למרכז העיר תוך 40 דקות, שם מחכים לכם קוואלי, ארמאני ודולצ'ה&גבאנה. 

עוד במילאן