נגישות
 • חבילות נופש בלובליאנה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בלובליאנה

לובליאנה
PARK HOTEL
28.08.19 - 04.09.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $693
הזמן
לובליאנה
CITY HOTEL
23.07.19 - 30.07.19
3  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: 799
הזמן
לובליאנה
PARK HOTEL
24.07.19 - 31.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $723
הזמן
לובליאנה, עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר בסלובניה, היא אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר באירופה. העיר זכתה לתואר הבירה הירוקה של אירופה לשנת 2016, בזכות איסור על תחבורה במרכז העיר, וגדות נהר מוריקות של נהר לובליאנה שחוצה את העיר, כשעשרות כנסיות וארמונות משתקפים במי הברקת שלו. בקיץ, בתי הקפה משתי גדות הנהר מוציאים מאות שולחנות וכיסאות ממש עד קו המים, והופכים את העיר למסיבת רחוב אחת גדולה. כמובן שהמסעדות הקוסמופוליטיות, המועדונים הפרועים, ואזורי הקניות התוססים של לובליאנה מוסיפים עוד ועוד שכבות למעטפת החופשה המושלמת.
 
טיסות ללובליאנה הן מוצר תיירותי מבוקש לאורך כל השנה, גם בגלל הקסם הבוהמייני שלה והחן הרב הנוטף מהארכיטקטורה והאינטימיות של העיר הקטנה והתוססת, וגם בזכות הפסטיבלים המפורסמים שלה, ביניהם פסטיבל הקיץ הצבעוני. בהתאם לעלייה בביקוש בחודשי הקיץ, עולים גם המחירים של הטיסות הסדירות ללובליאנה. אבל גם מי שמתכנן לצאת לנופש בלובליאנה בחודשי יולי-אוגוסט, לא בהכרח צריך לשלם יותר. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו להזין את תאריכי הנסיעה הנוחים עבורכם, הרכב הנוסעים ודירוג המלון הרצוי, ולקבל היצע רחב של חבילות נופש ללובליאנה. חבילות נופש ללובליאנה מורכבות מטיסות הלוך ושוב בשילוב עם מלון בעיר במחיר משוכלל ומוזל, שעשוי לחסוך לכם עד 30% ממחיר החופשה.
 
כך, בכל עונות השנה, גם בקיץ וגם בחגים, תוכלו לאתר חבילות נופש ללובליאנה במחירים משתלמים. זו ההזדמנות המושלמת לראות במו עיניכם את כל פלאיה של לובליאנה: הטירה, מדרחוב הכיכרות, פארק טיבולי, שוק הפרחים, והרשימה עוד ארוכה...

לובליאנה

14°-29°
ראשון 15°-30°
שני 16°-28°
שלישי 16°-28°