סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לקרקוב

קרקוב היא אחת הערים העתיקות ביותר בפולין, וללא ספק גם אחת הערים המרתקות ביותר. מגוון אתרים היסטוריים בשטחה של קרקוב הוכרזו כאתרי מורשת עולמיים של אונסק"ו. אל תפספסו את מפעל שינדלר, את מצודת וואבל המלכותית הצופה אל נהר הויסלה ואת הכיכר המרכזית של העיר, אחת הכיכרות היפות באירופה. הרובע היהודי, שנקרא קאז'ימייז', טומן בחובו הרבה יותר מזיכרונות עצובים ומתפתח בימים אלו ממש לאזור אופנתי ושוקק חיים עם בארים חתרניים, בתי קפה מעוצבים וגלריות נפלאות. קרקוב משמשת גם כיום כמרכז התרבותי של פולין. יש שיאמרו שקרקוב היא אף יותר מכך - שקרקוב היא לבה הפועם של פולין.

חבילות נופש לקרקוב הן מוצר תיירותי מבוקש במיוחד, בזכות הריכוז הגבוה של המבנים העתיקים והיפיפיים ברחבי קרקוב לצד אטרקציות מופלאות הנמצאות מחוץ לשטח העיר, כמו מכרות המלח וילוצ'קה. חבילות נופש לקרקוב מורכבות מטיסות ומלון. תוכלו למצוא גם חבילות נופש לקרקוב אשר כוללות העברות משדה התעופה למלון ובחזרה- מומלץ לבדוק זאת בפרטיה של כל חבילה.

היתרון הבולט של חבילות נופש לקרקוב הוא המחיר וכמובן החיסכון בזמן. במקום להיגרר לחיפושים ארוכים אחר טיסות לקרקוב ובתי מלון בקרקוב שיתאימו מבחינת תאריכים ולא ירוקנו לכם את הארנק, אתם מוזמנים להשתמש במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, ולבצע השוואת מחירים מהירה בין מגוון חבילות נופש לקרקוב. הזינו במנוע החיפוש את הרכב הנוסעים, דירוג הכוכבים והתאריכים המבוקשים. לאחר בחינה מושכלת של מגוון חבילות נופש לקרקוב, תוכלו לבצע הזמנה מאובטחת און ליין ולרכוש את החבילה המושלמת עבורכם.

עוד בקרקוב