סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לקוס

קוס הוא אי יווני חלומי עם חופים יפיפיים, אתרי ארכיאולוגיה מרתקים, אפשרויות רבות של ספורט ימי, והרבה ויטמין די. זה לא רק נשמע טוב, זה גם מרגיש ככה. העמקים הפורחים של האי ממוסגרים כמו תמונה בין הצוקים האדירים שיורדים אל החופים היפים ביותר באיים הדודקאנסיים. טירה עתיקה משגיחה ממעלה גבעה מוריקה על הנמל הצבעוני. קוס הוא אי מפתיע ביופיו ובאוצרות המגוונים שלו, עם שרידים וחורבות יווניות עתיקות בכל פינה, שסביבן פורחת לא רק צמחיה אקזוטית, אלא גם מערך שלם של מסעדות, בתי קפה, בארים ומועדונים.

חודשי הקיץ הם עונת השיא התיירותית של האי, כך שהביקוש לטיסות לקוס ולבתי מלון בקוס עולה ככל שאנו מתקרבים לחודשי יולי-אוגוסט. הדבר מקשה על מציאת דילים לקוס שיהיו משתלמים באמת. לא פשוט להתאים טיסות לקוס לשהייה באותם תאריכים בדיוק בבית מלון במיקום טוב ובמחיר הגיוני.

הפתרון הוא חבילות נופש לקוס בהתאמה אישית. באתר שלנו תוכלו להתאים לעצמכם חבילות נופש לקוס באמצעות מנוע חיפוש חכם שמשקלל את תאריכי החופשה המבוקשים עם דירוג כוכבים במלונות והרכב הנוסעים, ומציג מגוון הצעות לחבילות נופש לקוס. החבילות מגלמות במחיר אחד טיסות ולינה במלון בקוס, וחלקן כוללות גם העברות משדה התעופה אל המלון ובחזרה. השוו מחירים, בצעו הזמנה מאובטחת און ליין, והתחילו לארוז!