סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לבאטומי

באטומי היא עיר נמל גיאורגית השוכנת לחופי הים השחור. כל מי שביקר בשנים האחרונות בבאטומי יוכל להעיד על כך שמדובר בעיר לא קונבנציונלית, שמשלבת בחן אתרי ארכיאולוגיה מתקופת האימפריה הרומית עם ארכיטקטורה סובייטית מובהקת שחולשת על העיר, תרבות גרפיטי עירונית פורה שמתחרה במוזיאונים השמרניים, ווודקה מקומית (צ'אצ'א) שזורמת כמו מים בבארים המקומיים.

על רקע העיר היפה מסודרות גבעות-גבעות ירוקות, שטובעות בעננים, ובתוך גבולותיה צצים כמו פטריות אחרי הגשם מלונות ואטרקציות תיירותיות. יחד עם ההתחדשות והפריחה, באטומי משמרת את הזהות הייחודית, המאופקת שלה, עם מסעדות גרוזיניות מסורתיות ותושבים חמים שתמיד ישמחו לפטפט. עם עיר עתיקה מרשימה וטיילת רומנטית על חוף הים השחור, באטומי הפכה לאחד מיעדי הנופש האהובים באזור הים השחור.

חבילות נופש לבאטומי נמכרות כמו לחמניות חמות, בעיקר לקראת האביב והקיץ. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון חבילות נופש לבאטומי, כל חבילה מורכבת מטיסה ומלון. הזינו במנוע החיפוש את תאריכי החופשה המבוקשים, דירוג המלון בו אתם מעוניינים, והרכב הנוסעים, ותקבלו באופן מיידי מגוון הצעות לחבילות נופש לבאטומי.

אין צריך להתאמץ ולחפש טיסות בנפרד ובתי מלון בנפרד. כאן אתם מקבלים הכל בחבילה אחת, במחיר מוזל ועם אפשרות להזמנה מאובטחת און ליין. זה הזמן לצאת לחופשה פרועה בקווקז, לטעום צ'ורצ'חלה בשוק המקורה של באטומי וליהנות מהשמש המושלמת על החוף.