סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חבילות נופש חבילות נופש לאתונה

 אתונה היא עיר הבירה של יוון והיא נראית טוב מתמיד כשברקע שמיים תכולים ושמש בוהקת. אתרי הארכיאולוגיה של עיר הם מהמשמעותיים ביותר בעולם, הרי אתונה היא העיר בה הומצאה הדמוקרטיה: האקרופוליס, מתחם האגורה העתיקה, פלאקה, ארכתאום ואולימפיאון – כל אלה ועוד מחכים רק לכם. לצד האתרים ההיסטוריים הרבים של אתונה, היא מתפארת גם במערך מפואר של בארים, מועדונים ומסעדות. אווירת החג ששוררת בכל רחוב ורחוב בעיר בכל חודשי השנה היא לא פחות ממכרת, אז תהיו ספונטניים, הרשו לעצמכם להתאהב...

נופש באתונה פופולארי בקרב ישראלים ואירופאים כאחד, בעיקר בחודשי יולי-אוגוסט, במהלך חופשת הקיץ. אבל הקיץ הבא עלינו לטובה לא חייב לבוא יחד עם זינוק לא הגיוני במחירי הדילים לאתונה, בעיקר לא עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, באמצעותו תוכלו לאתר בקלות ובמהירות חבילות נופש לאתונה המשלבות טיסות עם בתי מלון באתונה בתאריכים הנוחים לכם ובמחירים מפתיעים. באתר שלנו תוכלו לקבל מגוון הצעות לחבילות נופש לאתונה, גם בדקה ה-90, גם בקיץ, וגם בחגים.

בין אם אתם מחפשים חבילת נופש רומנטית לסופ"ש באתונה ובין אם החופשה שאתם מציירים בדמיונכם היא ארוכה, מושקעת ומלאה בארכיאולוגיה ובהיסטוריה, יש לנו עבורכם מבחר עצום של חבילות נופש לאתונה, שבחירה באחת מהן תהפוך את החופשה הבאה שלכם לבלתי נשכחת.

עוד באתונה