טיסות לונואטו מזמינים בכספי טורס

טיסות זולות לונואטו

ונואטו עומדת בראש דירוג המדינות לפי מדד האושר העולמי של הקרן החדשה לכלכלה. תושביה של ונואטו מגדירים את עצמם מאושרים לא בזכות עושר והון עצמי, אלא על בסיס אושר בצורתו הטבעית ביותר- אהבה, משפחה, בריאות... זהו סוד הקסם של ונואטו.
ונואטו
ונואטו

טיסה לונואטו

בין התאריכים, 02.06 - 19.06
Fly Dubai
באישור מיידי
החל מ $8,367
להזמנה מחיר לאדם

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

מידע על ונואטו

טיסות לונואטו, מה חשוב לדעת?

ונואטו היא מדינת איים מופלאה בדרום-מערב האוקיינוס השקט, הממוקמת בין אוסטרליה לאיי פיג'י.
 
ונואטו מורכבת מכ-80 איים געשיים, כששניים מתוכם תופסים את מרבית שטחה של המדינה: אספיריטו סנטו ומלקולה. עיר הבירה, פורט וילה, ממוקמת דווקא על אחד האיים הקטנים- אפטה. איים רבים משובצים בהרי געש פעילים, כשהאדמה עצמה היא תוצר של הרי געש קדומים אשר התכסו בשוניות אלמוגים.
 
מיקומם של איי ונואטו באזור חגורת האש של האוקיינוס השקט מעורר התפרצויות געשיות, רעידות אדמה וגלי צונאמי. חלק מן האיים אינם מיושבים כלל, או בעונות דייג בלבד, כך שטיסה לונואטו תתאים כמו כפפה ליד למטיילים הרפתקנים שאוהבים לחקור איים בודדים ולא חוששים מאיתני הטבע.
 
אמנם הרי הגעש והחופים המהממים של ונואטו הם מוקדי המשיכה המרכזיים לעשרות אלפי תיירים אשר מגיעים בטיסות לונואטו מדי שנה, אבל כדאי לדעת שגם מבחינה תרבותית, ונואטו יכולה ללמד אתכם דבר או שניים על העולם. האוכלוסייה המקומית מורכבת מפסיפס תרבותי מרתק: בריטים, צרפתים, פולינזים, סינים, וויטנאמים ומהגרים מאיים סמוכים. השילוב המעניין בין מגוון התרבויות הוא הבסיס למסעדות משובחות, גלריות אמנות ייחודיות ואירועי תרבות רבים המתרחשים באיים. 
  • מדינה ונואטו
  • שפה ביסלמה, אנגלית, צרפתית
  • מטבע ואטו
  • קידומת חיוג למדינה 678
  • שדה תעופה פורט וילה

מזג אוויר, טיסה לונואטו ומה שביניהם

האקלים האופייני לונואטו הוא אקלים משווני- גשמים רבים והפרשים מזעריים בין טמפרטורות בכל עונות השנה.
 
מומלץ להזמין טיסות לונואטו בין חודשי ספטמבר-אפריל. כיוון שבכל עונה מזג האוויר יכול להיות הפכפך ובלתי צפוי, מומלץ להתאבזר בבגדים חמים ובמעיל גשם.
 
מרבית הטיסות לונואטו נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי בעיר הבירה המשגשגת שלה, פורט וילה (VLI).
 
כספי טורס מספקת טיסות לונואטו דרך כל חברות התעופה. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר טיסות זולות לונואטו גם בדקה התשעים, תוך השוואת מחירי הטיסות.

מומלץ בונואטו

הר געש יאסור Yasur, צלילה אל הספינה הטבועה SS President Coolidge, צלילה אל נקודת מליון הדולר Million Dollar Point, חוף פורט רזולושן Port Resolution, אגם הלבה במארום Marum, מערת הנטיפים יינוו Yeyenwu, מפלי סירי Siri.

PORT VILA

23°-24°
שבת 22°-24°
ראשון 22°-24°
שני 22°-24°