סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית טיסות טיסות לאוזבקיסטן

אם אתם מחפשים אחר חופשה ביעד ייחודי, טיסה לאוזבקיסטן בהחלט תוביל אתכם לחופשה מסוג זה. אוזבקיסטן השתייכה בעבר לברית המועצות, אך לא היה זה הכיבוש הראשון של המדינה האסיאתית המרתקת הזו, שהחליפה ידיים בין שמות גדולים רבים ואכזריים, ביניהם אלכסנדר הגדול וג'ינג'יס חאן. התהפוכות הרבות שעברה בשל מיקומה האסטרטגי על דרך המשי, יצרו בשטחה של אוזבקיסטן כור היתוך מעניין למדי, המורכב מערבים, מונגולים, רוסים ופרסים.

תרמילאים רבים מרחבי העולם כבר גילו את הטיסות לאוזבקיסטן ומגיעים אליה למסעות חווייתיים במיוחד בהרים ובמדבריות, כמו גם בערים הגדולות הצבעוניות, שהיו בעבר נאות מדבר, ביניהן עיר הבירה המסקרנת טשקנט.

טיסות לאוזבקיסטן הן השער להרפתקה מיוחדת בין שווקים עמוסים למסגדים שלווים, מפגש בין תרבויות ואמונות שונות לבין העולם המודרני שגם כיום לא הצליח להשתלט על אוזבקיסטן לחלוטין.

מזג אוויר, טיסות לאוזבקיסטן ומה שביניהם

ברוב שטחה של אוזבקיסטן שורר אקלים יבשתי יבש, כך שגשמים הם מאורע די נדיר. מומלץ להזמין כרטיסי טיסה לאוזבקיסטן בקיץ, שכן החום עדיף על החורפים הקרים מאוד המאפיינים את אוזבקיסטן.

מרבית הטיסות לאוזבקיסטן נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי בטשקנט (TAS). כספי טורס מספקת טיסות זולות לאוזבקיסטן דרך כל חברות התעופה, ביניהן חברת התעופה הלאומית של אוזבקיסטן- 'אוזבקיסטן איירווייז'. עם מנוע החיפוש החכם של כספי, תוכלו לאתר בקלות ובהתאמה לתאריכים הנוחים עבורכם מגוון טיסות לאוזבקיסטן במחירים מצוינים.

מומלץ באוזבקיסטן

ערוץ סרמיש Sarmish-say, כיכר האמיר טימור בטשקנט Amir Timur Square, מצפה הכוכבים בסמרקנד The Ulugh Beg Observatory, בית האופנה של ולנטינה רומננקו Valentina Romanenko Art Workshop and Studio, ארמון אק-סאראי Ak-Saray palace, הרובע היהודי בבוכרה Jewish Quarter of Bukhara, ארמון טוזה-בוג Toza Bog Palace.