נגישות
 • טיסות לסן מרינו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על סן מרינו

טיסות לסן מרינו, אחת מהמדינות הקטנות ביותר בעולם, השוכנת כולה בגבולות איטליה ייקחו אתכם לפנינה של ממש. היא מתיימרת להיות הרפובליקה העתיקה ביותר בעולם שהוכרזה לפי מיטב המסורת בשנת 301 לספירה. כל אורכה של המדינה הוא 13 ק"מ ומומלץ לשלב ביקור בה בטיול באיטליה המדהימה שכולנו אוהבים. 

זמני טיסה לסן מרינו ושדה התעופה

טיסות לסן מרינו, יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ומגיעות נמל התעופה הבינלאומי פדריקו פליני בערך תוך 6 שעות. הטיסות נכון להיום אינן ישירות, על כן תצטרכו לקחת טיסת המשך באחת מהערים באיטליה או לנסוע מהן לעיר. אופציה טובה מאוד היא לעצור ברומא ולהשתמש בשרותיה של חברת אל-איטליה  Allitalia. הטיסות ינחתו בנמל התעופה בסן מרינו, השוכן כ-23 ק"מ העיר. 

מתי כדאי לטוס לסן מרינו?

החודש החם ביותר בסן מרינו הוא חודש אוגוסט, בו הטמפרטורה המקסימלית היא קצת פחות מ-30 מעלות צלזיוס, אך למרות זאת ייתכנו גשמים ואפילו סופות רעמים. התקופה הקרה ביותר היא בחודש ינואר בו הטמפרטורות יכולות להגיע לאפס מעלות בלילות. לקראת סוף ינואר יכול גם לרדת שלג.

מה לעשות בסן מרינו?

בסן מרינו שבלב איטליה תוכלו ליהנות מטבע ירוק יפה ומנוף הררי מפואר כמו הר טיטאנו הגבוה ביותר במדינה. תוכלו לבקר גם בשפע על אתרים היסטוריים ומונומנטים, מבצר Guaita המרשים ששוכן על קצה צוק, או בבזיליקת סן מרינו המרשימה וכמובן פלאצו פובליקו המשמש כמרכז השלטוני של הרפובליקה הוותיקה. באזור תיהנו גם ממוזיאונים רבים ביניהם מוזיאונים מרתקים המציגים כלי מלחמה.
רוצים לטייל בסן מרינו ובאיטליה, אך מעדיפים שאנחנו נדאג להכול? לטיולים מאורגנים לחצו כאן

SAN MARINO

17°-25°
ראשון 19°-24°
שני 20°-26°
שלישי 22°-27°