סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית טיסות טיסות לפונטה ארנס

פונטה ארנס היא העיר הדרומית ביותר בצ'ילה, ואחת הערים הדרומיות ביותר על כדור הארץ, השוכנת לחופו של מצר מגלן. האטרקציה המרכזית של פונטה ארנס הן מושבות הפינגווינים הנמצאות בסביבתה, אשר מיושבות בלא פחות מ-150,000 פינגווינים, וחבריהם, כלבי הים.

טיסות לפונטה ארנס הן לפופולאריות מאוד - העיר משמשת כתחנת עצירה מושלמת למטיילים בדרום אמריקה, בזכות המיקום שלה בין ארץ האש לפארק הלאומי "טורס דה פאינה". פונטה ארנס היא גם נקודת היציאה המקובלת לשיט או טיסה לאיי פוקלנד ואושיווה.

פונטה ארנס היא אזור פטור ממכס, ומטיילים רבים מנצלים זאת על מנת לקנות ולהשלים ציוד להמשך הטיול בדרום אמריקה. מומלץ להשקיע בפונטה ארנס כמה ימים מלאים, גם לטובת קניות ומשלוח מתנות לארץ, וגם בכדי לחוות לעומק את האדמה הקרה, הקשה, שידעה לא מעט כאב במהלך ההיסטוריה.

מי שלא מוכן לוותר על טרקים במהלך השהייה בפונטה ארנס, יכול לצאת אל הטרק הדרומי בעולם, שנקרא "השיניים של נאווריו" ונחשב לאחד הטרקים המאתגרים בדרום אמריקה. במסע אל השיניים של נאווריו נגלים נופים עוצרי נשימה, כך שהקושי הגופני ומזג האוויר הקיצוני משתלמים בסופו של דבר.

מזג אוויר, טיסה לפונט ארנס ומה שביניהם

אם אתם מתכננים להזמין טיסה לדרום צ'ילה, סביר להניח שתבחרו בטיסה לפונטה ארנס. טיסות לפונטה ארנס נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר (PUQ), המשמש כשדה התעופה המרכזי של אזור הדרום.

פונטה ארנס היא אחת הערים הדרומיות בעולם, ובהתאם לכך שורר בה אקלים סוב-פולארי. בחודש יולי הטמפרטורות נוטות לרדת מתחת לאפס, ואילו בינואר, הטמפרטורה הממוצעת נעה סביב 14 מעלות. לפני הזמנת טיסות לפונטה ארנס, יש לקחת בחשבון שהתקופה המושלגת נמשכת בין חודשי יוני-ספטמבר.

כספי טורס מספקת טיסות לפונטה ארנס דרך כל חברות התעופה. השוו את מחירי הטיסות באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, ובחרו בעסקה המשתלמת ביותר. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לפונטה ארנס.

מומלץ בפונטה ארנס

שיט לאושוויה ומשם שיט לאנטרקטיקה, תצפית מסרו דה לה קרוז Cerro de la Cruz, איסלה מגדלנה, איסלה מרתה, ארמון מאוריסיו בראון, בית הקברות העירוני, טרק לכף פורווארד ולצלב המים, טרק השיניים של נאווריו Dientes de Navarino, זונה פרנקה Zona Franca.