נגישות
 • טיסות להולנד

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להולנד

הולנד
טיסות - סדירות
02.07.19 - 07.07.19
החל מ: $333
הזמן
הולנד
טיסות - סדירות
30.06.19 - 04.07.19
החל מ: $324
הזמן
הולנד
טיסות - סדירות
03.07.19 - 10.07.19
החל מ: $360
הזמן

הרגע האחרון להולנד

מידע על הולנד

הולנד היא מדינה ירוקה וליברלית, ולא רק על הנייר. הולנד מתאפיינת בחוקים חברתיים ייחודיים ובתרבות שלא מפחדת לשבור מוסכמות. אם אתם מחפשים חבל ארץ בו תוכלו להשתחרר מהכבלים של היום-יום, טיסה להולנד תוביל אתכם בדיוק לשם. בהולנד תוכלו להסיר את הנעליים הלוחצות ולהתנסות קצת בקבקבי העץ ההולנדים המסורתיים, לשכב באחו בין הצבעונים ולנשנש גבינה. ערים מדהימות כמו אמסטרדם והאג הן הזדמנות מצוינת לטעום מתרבות גבוהה בערבוב ייחודי עם תרבות שוליים מחתרתית.
 
גלו את סודותיה של הולנד האלגנטית, על יצירות המופת שלה (על ואן גוך, שמעתם?), עריה המשובצות תעלות מים וטחנות הרוח שלה. התענגו על בתי הקפה, שכרו אופניים, השתחררו. הדרך הטובה ביותר להגיע ללב לבה של הולנד היא להצטרף אל המקומיים לקפה ברחובות שטופי השמש או לבירה בבר נוטף שיק. וכמובן, אל תהססו וצאו קצת מהערים על אף הפיתוי להישאר- גלו את מרחבי הטבע של הולנד היפה.

מזג אוויר, טיסות להולנד ומה שביניהם

הולנד מתאפיינת באקלים ממוזג, כך שיכול להיות קריר גם בקיץ.
האביב זו העונה הטובה ביותר לטיסות להולנד, עם מזג אוויר נעים ונוח. קחו בחשבון שחודשי האביב הם שיא עונת התיירות, צפו לצפיפות ברחובות ובבתי המלון, וכן קחו בחשבון כי בתקופה זו טיסות להולנד עשויות להתייקר.
 
בהולנד מספר שדות תעופה קטנים המשמשים בעיקר לטיסות פנים, כששער האוויר המרכזי של המדינה הוא שדה תעופה סחיפהול שבאמסטרדם (AMS). אם אתם מחפשים אחר טיסות להולנד, סביר שתבחרו בטיסה לאמסטרדם ותתחילו את הטיול שלכם ממנה.
 
כספי טורס מספקת טיסות להולנד דרך כל חברות התעופה, כולל אל על ו-KLM. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי, תוכלו לבדוק את כל האפשרויות שלכם ולהזמין און ליין טיסה להולנד במחיר מצוין.
במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי טורס ולאתר עבורכם מגוון טיסות להולנד בתאריכים גמישים ובמחירים גמישים עוד יותר.

מומלץ בהולנד

כפר טחנות הרוח The Windmills of Kinderdijk, המוזיאון הפתוח בארנהיים Openluchtmuseum Arnhem, מוזיאון אנה פרנק Anne Frank Museum, שוק הגבינות באלקמר Alkmaar cheese market, שוק הפרחים אלסמייר Aalsmeer Flower Auction, קתדרלת הדום באוטרכט De Dom, מוזיאון ואן גוך Van Gogh Museum.

אולי יעניין אתכם:

אמסטרדם

15°-18°
חמישי 15°-19°
שישי 15°-16°
שבת 14°-15°