נגישות
 • טיסות לנפאל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לנפאל

נפאל
טיסות - סדירות
30.06.19 - 07.07.19
החל מ: $945
הזמן
נפאל
טיסות - סדירות
20.06.19 - 30.06.19
החל מ: $1104
הזמן
נפאל
טיסות - סדירות
02.07.19 - 16.07.19
החל מ: $867
הזמן

מידע על נפאל

 נפאל היא מדינה קסומה הגובלת בסין מצפון, ובהודו ממערב, ממזרח ומדרום. היא יושבת ברובה על הרי ההימלאיה, ונושקת לשמיים עם פסגת האוורסט המפורסמת.
 
טיסות לנפאל פופולאריות בקרב מטיילים מכל רחבי העולם, שמחפשים להתנתק לחלוטין מחיי היום-יום, להתחבר אל הטבע, לנשום אוויר טהור ולהכיר מקרוב תרבויות מגוונות: הודים, טיבטים, בורמזים, גורונגים ועוד ועוד. זו ארץ של פסגות מושלגות, יקים, מנזרים ומנטרות, ש"נלכדה" בין הרי ההימלאיה לג'ונגלים הלוהטים של המישורים ההודיים.
 
מרגע שנפאל פתחה את שעריה לעולם בשנת 1950, היא סיגלה לעצמה זהות מסתורית ומלאת צבע, אשר מושכת מטיילים רבים שאינם עומדים בפיתוי אל מול השבילים המחוספסים שמובילים אל פסגת האוורסט. לא תמצאו אף מקום אחר בעולם בו תוכלו לטפס במשך ימים ואף שבועות במעלה הרים עצומים, בידיעה שבסוף היום ממתינה לכם מיטה באכסניה ביתית, ארוחה חמה ופאי תפוחים מהביל.
 
בנוסף לטיפוס ההרים, נפאל מציעה למבקריה מגוון טיולי אקסטרים הכוללים קפיצות באנג'י, ראפטינג במורד נהרות גועשים, קיאקים, מצנחי רחיפה ורכיבה על אופני הרים אל מול נופים דרמטיים.
 
השאלה היחידה שצריכה להטריד אתכם לפני הזמנת טיסה לנפאל, היא איך תספיקו הכל בביקור אחד. תרמילאים רבים מקדישים את חייהם לחקר שבילי ההימלאיה וממשיכים לחזור אליה מדי שנה. אנו ממליצים לכם לבחור קומץ חוויות מייצגות לביקור הראשון שלכם בנפאל ולשמור את היתר לטיול השני והשלישי שלכם, וכן הלאה...

מזג אוויר, טיסה לנפאל ומה שביניהם

נפאל מתאפיינת בחמישה אזורי אקלים ששונים במהותם זה מזה. בהכללה גסה אפשר לומר שהדרום הוא סב-טרופי ושבצפון החורפים קשים במיוחד.
 
תקופת המונסונים נמשכת בין יוני עד ספטמבר, כדאי לקחת זאת בחשבון לפני הזמנת טיסה לנפאל.
 
שדה התעופה הבינלאומי של נפאל נמצא בקטמנדו. כמובן שלא כל הטיסות לנפאל נוחתות בקטמנדו, אז בהתאם למסלול שלכם, תוכלו לבחור גם בשדות התעופה בפוקרה ובלוקלה.
 
טיסה לנפאל לא חייבת להיות הוצאה רצינית. כספי טורס מספקת טיסות לנפאל דרך כל חברות התעופה, ביניהן Ethiopian airlines, Jet airways ו-Qatar airways. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר מגוון טיסות לנפאל ולבצע הזמנה מאובטחת און ליין.

מומלץ בנפאל

מקדש הקופים Harati Devi Temple, מקדש ניאטאפולה Nyatapola Temple, ארמון פטאן Patan Royal Palace, כיכר דורבר בקטמנדו Kathmandu Durbar Square, מגדל דהאראהארא Daharara tower, אמא דבלאם Ama Dablam, מנזר שצ'ן Shechen Monastery, טרק הפון היל Poon hill, פוקרה Pokhara.

קטמנדו

20°-30°
חמישי 20°-29°
שישי 21°-31°
שבת 21°-31°