סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית טיסות טיסות למיאנמר

מיאנמר היא מדינה השוכנת בדרום-מזרח אסיה ומוכרת לרוב המטיילים כתוספת לטיול בתאילנד, הודו או סין, שכנותיה המפורסמות.

יש הקוראים למיאנמר בשמה הקודם- 'בורמה', על אף ששמה שונה בשנות ה-60 על ידי השלטון הצבאי הנוקשה. למרות ההפיכות הצבאיות, ההפגנות וההתקוממויות הרבות שהתרחשו במיאנמר בעשורים האחרונים, הביקוש לטיסות למיאנמר נותר גבוה ויציב וענף התיירות במיאנמר משגשג.

האטרקציה התיירותית המפורסמת ביותר של מיאנמר היא העיר באגאן, שהייתה עיר הבירה הראשונה של האימפריה הבורמזית וכיום המקדשים, הסטופות והפגודות שלה אפופים באגדות ובסיפורי עם מרתקים.

טיול במיאנמר הוא ערבוביה של נופים בתוליים עם תרבות מסקרנת ומקומיים מסבירי פנים שמכבסים את בגדיהם בנהרות. הארכיטקטורה הדתית, הכוללת מקדשים ופגודות מוזהבות, מהווה גם היא מוקד משיכה משמעותי למטיילים. בין יערות עצי טיק סבוכים לצמחיה טרופית נוטפת טל תגלו עולם ומלואו- עולם ישן נושן שקפא בזמן.

מזג אוויר, טיסה למיאנמר ומה שביניהם

מיאנמר מתאפיינת באקלים טרופי חם ולח. הקיץ המיאנמרי חל בין חודשי מרץ-מאי ומתאפיין בחום כבד. חודשי מאי עד אוקטובר מהווים את העונה הרטובה- עונת המונסונים, כך שמומלץ להזמין טיסה למיאנמר דווקא בין חודשי נובמבר עד פברואר, בעונה היבשה.

לא קיים קו ישיר של טיסות למיאנמר מישראל. ניתן להגיע בטיסה למיאנמר ממגוון יעדים בקרבתה, כמו תאילנד או סין – כלומר, תוכלו להזמין טיסה מישראל עם נחיתת ביניים באחד מיעדים אלו.

מרבית הטיסות למיאנמר נוחתות בשדה התעופה בעיר הגדולה ביותר במדינה, ינגון (RGN).

היעזרו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, והשוו בין מגוון טיסות למיאנמר עם חברות תעופה שונות. בצעו הזמנה און ליין ותתחילו לארוז! אם לא הצלחתם למצוא טיסה מתאימה באתר שלנו, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי.

מומלץ במיאנמר

גבעת מנדליי Mandalay Hill, מנזר שוונאנדאו Shwenandaw Kyaung, גשר יו ביין U Bein Bridge, אגם אינלה Inle Lake, בגאן Bagan, פגודת שווהדאגון Shwedagon Pagoda, הר הגעש הכבוי פופה Mount Popa, עיירת פינדאיה Pindaya, גולדן רוק Kyaiktiyo Pagoda Golden Rock.