נגישות
 • טיסות למומבאי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למומבאי

מומבאי
טיסות - סדירות
31.07.19 - 14.08.19
החל מ: $851
הזמן
מומבאי
טיסות - סדירות
01.08.19 - 11.08.19
El Al
החל מ: $1146
הזמן
מומבאי
טיסות - סדירות
25.07.19 - 04.08.19
Air India
החל מ: $826
הזמן

מידע על מומבאי

מומבאי (בומביי) היא העיר הגדולה ביותר בהודו, אשר שוכנת בסמוך לחוף המערבי של הודו ונחשבת למרכז הכלכלי והתרבותי שלה. מומבאי היא הלב הפועם של תעשיית הסרטים ההודים- בוליווד.
 
יש שיתארו את העיר המשגעת הזאת בתור מראה מעוותת וצינית של תרבות המערב, בשל צפיפות האוכלוסין, העוני וזיהום האוויר והסביבה. אבל מאחורי כל הנתונים השליליים שמספרים לנו על מומבאי, מסתתרת עיר עוצמתית ומרגשת בה נמרים חיים לצד בני אדם וחיי הלילה גולשים אל שעות הבוקר.
 
זו עיר ענקית, שמוצפת בפועלים ובחולמים, בכוכבניות ובגנגסטרים, בכלבים משוטטים ובציפורי שיר אקזוטיות, אמנים, משרתים, דייגים ומולטי מיליונרים. המגוון האנושי צובע את העיר בצבעים עזים ויוצר מתחים דתיים, פוליטיים וכלכליים רבים. השקיעו בה מזמנכם, התייחסו בתשומת לב לפרטים הקטנים וגלו מקדשים נסתרים, בזארים ייחודיים ומוקדי בילוי חתרניים.
 
למזמינים טיסות למומבאי נמליץ לחקור לעומק את נושא הביטחון אישי באזורים שונים בעיר ולהתמצא היטב במלונות במומבאי, הנעים מפחונים שאינם ראויים למחייה ועד מלונות פאר.

מזג אוויר, טיסה למומבאי ומה שביניהם

מומבאי מתאפיינת באקלים טרופי, כשיוני-ספטמבר הם חודשי המונסון. העונה הלחה נעה סביב חודשי מרץ-אוקטובר ומתאפיינת בלחות ובטמפרטורות גבוהות.
 
החודשים המומלצים להזמנת טיסות למומבאי הם נובמבר עד פברואר (העונה היבשה), המתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח.
 
טיסות למומבאי נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי צ'האטראפאטי שיוואג'י, שנקרא גם "סאהר" (BOM). במסוף הנכנסים תוכלו להמיר שקל למטבע המקומי ולהזמין מונית שתיקח אתכם ישירות אל המלון שלכם, לנוח לאחר הטיסה הארוכה. דלפקי המרת הכספים ותחנות המוניות עובדים 24 שעות ביממה. אופציה נוספת להגעה משדה התעופה אל העיר היא באמצעות ריקשה מהשדה ועד לתחנת אנדיהירי (Andhiri), ומשם רכבת עד לתחנת הרכבת המרכזית.
 
כספי טורס מספקת טיסות למומבאי דרך כל חברות התעופה. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר מגוון טיסות זולות למומבאי, תוך השוואת מחירי הטיסות.
 
באתר שלנו תוכלו להשתמש במערכת מתקדמת המאפשרת חיפוש בזמן אמת של טיסות למומבאי במחירים אטרקטיביים במיוחד. כל שנותר לכם לעשות, זה להשוות ולמצוא את הטיסה המתאימה לכם ביותר.
 
במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם טיסות למומבאי בהתאמה אישית.

מומלץ במומבאי

בוליווד Bollywood, הפארק הלאומי סנג'אי גנדי Sanjay Gandhi National Park, מערות אלפנטה Elephanta Caves, שער הודו Gateway of India, חוף צ'ופאטי Chopati Beach, המכבסה העירונית של מומבאי Mahalaxmi Dhobi Ghat, הגנים התלויים Hanging Gardens.
Not Found