נגישות
 • טיסות למיקרונזיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על מיקרונזיה

מיקרונזיה היא מדינת איים באוקיינוס השקט, צפונית מזרחית לפפואה גינאה החדשה ולפיליפינים. המדינה נסמכת מבחינה ביטחונית על ארה"ב וזו אחת הסיבות שהיא מחבבת במיוחד את מדינת ישראל בהצבעותיה באו"ם. למעשה, המדינה נמצאת על איי מיקרונזיה אולם רק חלקם (607 במספר) תחת שליטתה ונקראים המדינות הפדרטיביות של מיקרונזיה.

זמני טיסה למיקרונזיה ושדה התעופה

כדי לטוס למיקרונזיה הישר מישראל, תצטרכו לעשות 3 קונקשיינים לפחות כי הטיסות למדינה הזאת מגיעות בעיקר מאזור אוסטרליה, הפיליפינים והוואי בארה"ב. ההמלצה היא לשלב את הביקור במיקרונזיה במהלך טיול ביבשת האיים אוקאינה.

מתי כדאי לטוס למיקרונזיה?

למתי כדאי להזמין טיסות משתלמות למיקרונזיה? במיקרונזיה חם כל השנה ורק כמויות הגשם משתנות בהתאם לחודשים. התקופה המומלצת ביותר לביקור היא בין ינואר לאפריל, כאשר פברואר נחשבת לתקופה הטובה ביותר לטיול באיים.

מה לעשות במיקרונזיה?

הגעתם בטיסות למיקרונזיה? לפניכם מספר אתרי חובה מרכזיים במדינה הזאת:
 
איי פלאו – זהו האתר המוכר ביותר במדינה והמתויר ביותר בה. הסיבה לכך: יש כאן את שוניות אלמוגים עם ייחוד אקולוגי וצבעוניות מרהיבה, שמושכת אליה חובבי צלילות מרחבי העולם.
 
פאליקיר – ביקור במיקרונזיה חייב לכלול מעבר בבירה שלה, משם ניתן לטייל אל נאן מאדול, אתר עתיק שהוקם במאה ה-13 לספירה ומכיל מבני עתיקות שהשתמרו בצורה טובה עד היום.
 
האי קוסרה  – כאן נמצאים החופים הכי יפים של מיקרונזיה, בכולם חול לבן ומים צלולים בצורה מרהיבה, שם תוכלו לשנרקל ולצלול בין שוניות אלמוגים עשירות.
 
איי צ'ונק – חובבי הצלילות יוכלו להגיע לכאן ולגלות את הספינות הטבועות היפניות, אשר נותרו כאן אחרי קרבות ימיים במסגרת מלחמת העולם השנייה.
 
רוצים לטייל במיקרונזיה? כאן תמצאו את הטיסות לשם.