נגישות
 • טיסות למנילה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למנילה

מנילה
טיסות - סדירות
23.06.19 - 01.07.19
החל מ: $920
הזמן
מנילה
טיסות - סדירות
01.07.19 - 15.07.19
החל מ: $1025
הזמן
מנילה
טיסות - סדירות
21.06.19 - 01.07.19
החל מ: $888
הזמן
טיסות למנילה יקחו אתכם ללא אחרת מבירת הפיליפינים. מנילה שוכנת באי לוזון, האי הגדול ביותר במדינה. אוכלוסיית האי מונה למעלה ממיליון וחצי תושבים, על כן הוא השני בגודלו בארכיפלג האיים.

מנילה נחשבת למרכז כלכלי ותרבותי, זאת מכיוון שיש בה שפע של מפעלי תעשיות שונות, גורדי שחקים ומוסדות השכלה גבוהה. היא מהווה לרוב שער עבור הנופשים באיים הבתוליים של הפיליפינים וממנה נופשים רבים מגיעים ליעדם.

זמני טיסה למנילה ושדה התעופה

טיסות למנילה שבפיליפינים הן טיסות עם עצירת ביניים. יש מגוון חברות תעופה מומלצות בהן תוכלו להיעזר כמו חברת טורקיש איירליינס (Turkish Airlines). זמן הטיסה כולל עצירת הביניים, מתחיל מ-15 שעות ויכול להגיע גם לעד יותר מיממה.

שדה התעופה במנילה נקרא Ninoy Aquino International Airport. הוא בנוי מארבעה טרמינלים, הוא קצת קשה להתמצאות וחשוב להיזהר בו מנהגי מוניות הגובים תעריפים גבוהים וכן מאנשי שירות שינסו לקחת מכם טיפים מוגזמים על סחיבת המזוודות שלכם.

מתי כדאי לטוס למנילה?

בפיליפינים ישנו אקלים טרופי מאוד. מזג האוויר חם ולח ברוב חודשי השנה. ישנה עונה הנקראת "העונה היבשה", היא מתחילה מחודש ינואר ועד לחודש יוני, כאשר חלקה השני של השנה נקרא "העונה הרטובה" הנמשך מחודש יולי ועד לדצמבר. העונה האידיאלית לטיול באזור הוא מדצמבר ועד מאי, בשאר החודשים ישנו סיכוי להיתקל בטייפון.
 

מלונות במנילה

בפיליפינים בכלל ובמנילה בפרט ניתן למצוא שפע רב של בתי מלון ברמות שונות, החל מ"גסט האוסים" זולים מאוד עם מאוורר תיקרה ועד למלונות יוקרה מפוארים מאוד במחירים סבירים יחסית, בהשוואה למלונות ברמה כזאת בשאר חלקי העולם. 

כמובן שכל מלון, מפואר ככל שיהיה, זקוק לטיסה - מצאו כאן טיסות לפיליפינים.  

מה לעשות במנילה?

האטרקציות המרכזיות במנילה, הן סיור יום בעיר העתיקה ובפארק ריזאל. אזור האינטרמורוס שונה מאוד משאר מנילה ודומה יותר לסגנון האירופאי. תמצאו בו כנסיות ואפילו מבצר. אטרקציה נוספת בעיר היא כמובן הקניות. העיר מציעה מגוון רחב של קניונים ענקיים וחדשניים.

אם ברצונכם לתת למומחים לארגן עבורכם את הטיסות המלונות, הטיולים והאטרקציות, היכנסו לעמוד טיולים מאורגים במזרח הרחוק.
 

מנילה

26°-34°
חמישי 27°-30°
שישי 27°-30°
שבת 27°-30°