נגישות
 • טיסות למלאווי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למלאווי

מלאווי
טיסות - סדירות
27.06.19 - 11.07.19
החל מ: $1193
הזמן
מלאווי
טיסות - סדירות
24.06.19 - 01.07.19
החל מ: $1152
הזמן
מלאווי
טיסות - סדירות
08.07.19 - 18.07.19
החל מ: $1128
הזמן

מידע על מלאווי

טיסות למלאווי יביאו אתכם היישר אל לב ליבה של יבשת אפריקה, אל רפוליקה קטנה הגובלת בטנזניה, זמביה ובמוזמביק. זוהי מדינה נינוחה ביחס לשכנות שלה בשל מיעוט סכסוכים אתניים בין השבטים, מה שחיזק בה את התיירות. ועדיין, והיא נחשבת לאחת מהמדינות הכי פחות מפותחות בעולם.

זמני טיסה למלאווי ושדה התעופה 

בכדי לטוס למלאווי, תצטרכו לעשות קונקשיין אחד באתיופיה או מדינה אחרת באפריקה כי עדיין אין למדינה הזו טיסות ישירות מישראל. החברה המפעילה את מרבית הטיסות המגיעות למדינה היא Ethiopian airlines. הטיסות יוצאות משדה התעופה הבינלאומי בן גוריון ומגיעות לשדה התעופה הבינלאומי במלאווי.

מתי כדאי לטוס למלאווי?

למתי כדאי להזמין טיסות משתלמות מלאווי? במלאווי יש קיץ חם עתיר גשמים בין נובמבר לאפריל. הזמן הטוב ביותר לביקור הוא בתחילת מאי ועד סוף אוקטובר.

מה לעשות במלאווי?

הגעתם בטיסה למלוואי? הגיע הזמן ליהנות מהאגם המיוחד של המדינה וטבע פראי ועשיר בבעלי חיים! לפניכם מספר אתרי חובה מרכזיים במדינה הזאת:
 
אגם מלאווי :  אגם עצום (התשיעי בגודלו בעולם) ומרשים מאוד. בקרו בפארק הלאומי שם, המכיל שמורת טבע המגנה על מאות מינים נדירים של דגים וציפורים.
צלילות בקייפ מק'לייר: אתר צלילה במים מתוקים מהידועים בעולם עם חשיפה למגוון עשיר של בעלי חיים. מי שלא רוצה לצלול יוכל להנות משיט ושנורקל במים הצלולים.
ספארי בפארק ביצת הפילים: שמורה עם מגוון גדול של חיות בר, בהן פילים, היפופוטמים ותנינים. הזמן הטוב ביותר לצפות בבעלי החיים ובעשרות מיני הציפורים הן בשעות הבוקר המוקדמות. 
טיולים רגליים בהר מולנג'ה: רכס הרים מרשים בו ניתן לעשות טיולי יום, טיולי טיפוס סלעים וטרקים עם לינה בבקתות בנוף עוצר נשימה.
רוצים לטייל מלאווי? כאן תמצאו את הטיסות לשם

LILONGWE

11°-23°
חמישי 8°-21°
שישי 8°-22°
שבת 10°-21°