נגישות
 • טיסות ללוקסמבורג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללוקסמבורג

לוקסמבורג
טיסות - סדירות
27.11.18 - 04.12.18
החל מ: $332
הזמן
לוקסמבורג
טיסות - סדירות
22.11.18 - 30.11.18
החל מ: $342
הזמן
לוקסמבורג
טיסות - סדירות
18.11.18 - 28.11.18
החל מ: $270
הזמן

מידע על לוקסמבורג

לוקסמבורג היא מדינה קטנה במערב אירופה, שכנתן של גרמניה, בלגיה וצרפת. עם לא יותר מ-500,000 תושבים ושטח קטן של גבעות ועמקים, לוקסמבורג, למרבה ההפתעה, היא אחת מן המדינות העשירות והמפותחות ביותר בעולם.
 
האזור המרכזי לנופש בלוקסמבורג הוא עיר הבירה, הנושאת את אותו השם ובנויה כולה על צוק המתנוסס מעל שני עמקים ירוקים. עם מגוון תרבויות ושפות שתפגשו ברחובות, לוקסמבורג מתגלה כדוכסות קוסמופוליטית ושיקית, עם מסעדות מצוינות המתמחות ברובן בתבשילי בשרים, מוזיאוני אמנות משובחים וטבע עשיר.
 
לוקסמבורג משתחלת מדי שנה ל"טופ 3" של המדינות העשירות בעולם, הן בכסף והן ביין. הזמינו טיסה ללוקסמבורג ונסו את רמת החיים המפתה הזו בעצמכם. המצוקים הדרמטיים מתחלפים במהירות בגבעות מיוערות שמשובצות בכפרים זעירים, וכמו בהנפת מטה קסמים, אתם מוצאים את עצמכם מטיילים באותו היום ממש בין טירות מימי הביניים. ערוצי נחלים ושבילים מקסימים חוצים את לוקסמבורג לאורכה ולרוחבה, כך שבמדינה הקטנה הזו יש לא מעט הפתעות.

מזג אוויר, טיסות ללוקסמבורג ומה שביניהם

לוקסמבורג, כמו שכנותיה, מתאפיינת באקלים ממוזג ובגשמים רבים, כך שלפני שעולים על טיסה ללוקסמבורג, גם אם התחזית נראית מבטיחה, כדאי להצטייד במטרייה עמידה.
לוקסמבורג באביב? לוקסמבורג בקיץ? שתי האופציות מבטיחות חופשה בלתי נשכחת.
 
לא קיים קו ישיר של טיסות ללוקסמבורג מישראל, כך שהטיסות ללוקסמבורג כוללות נחיתת ביניים ביעד נוסף באירופה- לרוב בגרמניה, שוויץ או צרפת. הנחיתה הסופית מתבצעת בשדה התעופה לוקסמבורג-פינדל (LUX), אשר ממוקם כארבעה קילומטרים צפונית מזרחית לעיר לוקסמבורג.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה ללוקסמבורג דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה. מנוע החיפוש של כספי הוא הדרך הטובה ביותר להשוות בין מגוון טיסות ללוקסמבורג. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני ולאתר עבורכם טיסות ללוקסמבורג בתאריכים ובמחירים המתאימים לכם.

מומלץ בלוקסמבורג

המוזיאון הלאומי להיסטוריה ואמנות Musée national d'histoire et d'art Luxembourg, מצודת הרוח הקדושה Citadel of the Holy Spirit, חבל מולרטאל- שוויץ הקטנה Mullerthal, עיירת ויאנדן Vianden, בוק קייסמייטס Casemates du Bock.

לוקסמבורג

0°-6°
ראשון 0°-4°
שני -3°-3°
שלישי -3°-0°