נגישות
 • טיסות ללאוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללאוס

לאוס
טיסות - סדירות
31.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1084
הזמן
לאוס
טיסות - סדירות
01.08.19 - 11.08.19
החל מ: $1075
הזמן
לאוס
טיסות - סדירות
29.07.19 - 12.08.19
החל מ: $1082
הזמן

מידע על לאוס

לאוס היא כאוס תרבותי, מעין חור שחור בזמן ובמרחב המודרני. טיסה ללאוס תתאים למי שמחפש אחר הרפתקה בלתי נשכחת שלא ניתן להשוותה לאף יעד אחר בעולם.
 
לאוס משלבת כמה מהאלמנטים המרגשים ביותר של דרום-מזרח אסיה בביס אחד חמוץ-מתוק. כאן, מכורים לאדרנלין יוכלו ליהנות ממנת יתר של מערות תת-קרקעיות, מפלים גועשים ואומגות בג'ונגלים ירוקי עד. היערות של לאוס הם מהטהורים והיפים באסיה, והם משמשים גם כיום בית לבעלי חיים נדירים. הרחק מהערים מתגלים נופים שכמו יצאו מתוך אגדה, עם צוקי גיר משוננים ונהר מהורהר שמתפתל בין הג'ונגלים. המקומיים ישמחו לארח אתכם בסגנון אירוח כפרי, ואין דרך טובה יותר להכיר את התרבות הייחודית שלהם מאשר כמה ימים של שיתוף בתוך חייהם המרתקים.
 
לאוס משמרת את המסורת הקדומה שלה, תושביה חיים את חיי הכפר המרעננים, אפילו עיר הבירה- ויינטיאן, נראית כמו כפר עצל על גדת הנהר. בלאוס תוכלו לפגוש שמאנים, מרפאים, נזירים ומכשפים. המקומיים מתמודדים עם חיי העוני באמצעות הומור שחור ואגדות עתיקות, כמו האגדה על בריאתם של אנשי לאוס בבוץ שעל גדת נהר המקונג.
 
בימי קדם, לאוס הייתה ידועה בכינוי הפיוטי "ארץ מיליון הפילים", ולאחר ההתאוששות ממלחמת וייטנאם, לאוס בהחלט מצדיקה את כינויה והופכת ראויה לכל השבחים להם היא זוכה בזכות הטבע הטהור, קלידוסקופ התרבויות הצבעוני והמגוון, ואווירת הצ'יל אאוט התמידית. דמיינו ארץ מושלמת בה אתם יכולים להרשות לעצמכם להירגע באמת, לחייך באמת...

מזג אוויר, טיסות ללאוס ומה שביניהם

לפני הזמנת טיסה ללאוס, כדאי לקחת בחשבון שמדובר באזור טרופי שמתאפיין במונסונים. החודשים המומלצים להזמנת טיסות ללאוס הם נובמבר-פברואר, המתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח במרבית אזוריה.
 
לאוס גובלת בסין, מיאנמר, ויאטנם, קמבודיה ותאילנד. נהוג לשלב ביקור בלאוס בתוך טיול לתאילנד או לקמבודיה, אבל כדאי לדעת שלאוס היא מדינה מרתקת בפני עצמה.
 
לא קיים קו ישיר של טיסות ללאוס מישראל, אך ניתן להגיע בטיסה ללאוס מיעדים בקרבתה, כמו תאילנד או סין. מרבית הטיסות ללאוס נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי שבעיר הבירה, ויינטיאן (VTE), זוהי נקודת ההתחלה המקובלת לטיול בלאוס. היעזרו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, והשוו בין מגוון טיסות ללאוס עם חברות תעופה שונות. בצעו הזמנה און ליין ותתחילו לארוז!

מומלץ בלאוס

ארבעת אלפים האיים במקונג Si Phan Don- Four Thousand Islands, שוק 52-B, מקדש המים הנופלים, הסטופה הגדולה והקדושה Pha That Luang, פארק בודהה Buddha Park, מערת הפיל- טאם סאנג Tham Xang- Elephant Cave, לואנג פראבאנג Luang Prabang.

ויינטיאן

26°-35°
ראשון 25°-35°
שני 23°-30°
שלישי 22°-24°