נגישות
 • טיסות לגיברלטר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לגברלטר

גיברלטר
טיסות - סדירות
01.08.19 - 08.08.19
$974
הזמן
גיברלטר
טיסות - סדירות
29.07.19 - 08.08.19
$802
הזמן
גיברלטר
טיסות - סדירות
29.07.19 - 12.08.19
$1028
הזמן

מידע על גיברלטר

גיברלטר ממוקמת מצפון למצר גיברלטר המפורסם המשתמש ככניסת האוקיינוס האטלנטי לים התיכון. גודלה של כל הטריטוריה היא 7 קילומטרים רבועים בלבד. על חצי האי הקטן חיים כ-30 אלף תושבים, ועל כן הוא נחשב למדינה השלישית הצפופה בעולם.
יש לו מיקום אסטרטגי ביותר ומסיבה זו הוא היה נתון תחת מלחמות ומריבות רבות. גיברלטר אומנם פועלת תחת שלטון עצמאי אך ממשלות ספרד ובריטניה מנהלות מאבק שקט על השליטה במדינה הקטנה.

זמני טיסה לגיברלטר ושדה התעופה 

בכדי לטוס לגיברלטר תצטרכו לרכוש טיסה עם עצירת ביניים באחד מהיעדים האירופאיים כמו בבריטניה עם חברת British Airways. טיסה שכזו תיקח לכם כעשר וחצי שעות שבסופן תגיעו ליעדכם שבגיברלטר. מומלץ להזמין טיסות משתלמות לגיברלטר מבעוד מועד וכן להזמין גם בתי מלון באזור. את הטיול ניתן לשלב גם עם ביקור בבריטניה ובספרד השכנות וכך לנצל היטב את עצירת הביניים.

מתי כדאי לטוס לגיברלטר?

האקלים בגיברלטר, האי הבריטי הגובל גם בספרד הוא אקלים ים תיכוני. החורף קריר וגשום והקיץ שמשי וחמים. בזכות מיקומו, בחורף לא מאוד קפוא בו ובקיץ אין בו חום בלתי נסבל.

מה לעשות בגיברלטר?

כמובן שהאטרקציה המרכזית באזור היא צוק גיברלטר המוגדר כשמורת טובע. מומלץ לסייר בו וכן לעשות טיול רגלי ממנו נשקפים נופים מדהימים של האזור ושל האוקיינוס. עוד אטרקציות מהן תוכלו ליהנות באזור הן "מערת סנט מייקל", זוהי מערת אבן גיר עם מופע אורות מרשים, "המצודה המורית", טירה מפורסמת עם נוף פנורמי והמגדלור היפיפה "כיף אירופה".
רוצים לטייל בעולם, אך קשה לכם לתכנן בעצמכם את הטיול? לטיולים מאורגנים בשלל יעדים ברחבי העולם לחצו כאן

GIBRALTAR

22°-27°
ראשון 21°-25°
שני 22°-24°
שלישי 22°-24°