נגישות
 • טיסות לגמביה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לגמביה

גמביה
טיסות - סדירות
13.06.19 - 26.06.19
החל מ: $841
הזמן
גמביה
טיסות - סדירות
29.05.19 - 12.06.19
החל מ: $981
הזמן
גמביה
טיסות - סדירות
17.07.19 - 31.07.19
החל מ: $889
הזמן

מידע על גמביה

גמביה המדינה האפריקאית היא יעד תיירותי נפלא. אומנם בעבר הייתה טרגדיה של עבדים במדינה שהתפרסמה עד מאוד, אך היא התגברה עליה בצורה מופתית והפכה ליעד תיירותי מבוקש בו ניתן ליהנות מחופים נפלאים, מנהר גמביה החוצה את המדינה הצרה ומשמורות טבע אפריקאיות נפלאות בהן תזכו לראות טבע פראי ובעלי חיים. 

זמני טיסה לגמביה ושדה התעופה 

טיסה לגמביה מישראל היא טיסה עם עצירות ביניים. מומלץ לכוון לעצירת ביניים אחת עד להגעה ליעד אך כמובן שניתן לשלב גם יותר, מה שיאריך את משך הטיסה. חברות אשר בשרותיהן תוכלו להיעזר הן איבריה Iberia, בריסלס איירליינס Brussels Airlines, לופטהנזה Luftansa ועוד. בסופו של דבר תנחתו בשדה התעופה שבגמביה, ותוכלו להתחיל את הטיול האפריקאי המרתק שלכם.

מתי כדאי לטוס לגמביה?

מזג האוויר בגמביה הוא חצי טרופי עם הרבה ימי שמש במשך כל השנה וטמפרטורה ממוצעת הנעה בין 29 מעלות צלזיוס ל-34 מעלות. העונה היבשה במדינה מתחילה באמצע אוקטובר ונמשכת עד לאמצע יוני. בשאר החודשים הגשם הטרופי ייצור סביבה ירוקה מאוד.

מה לעשות בגמביה?

בגמביה תיהנו משמורות טבע מרשימות מאוד כמו פארק Abuko Nature Reserve המציע שפע של טבע פראי וחיות בר. נוסף על כך תמצאו במדינה גם את פארק Bijilo Forest Park, המהווה יער שאסור לוותר על הביקור בו. מומלץ לחצות את המדינה עם נהר גמביה ולבקר בג'יימס איילנד כדי ללמוד יותר על ההיסטוריה המרתקת של המדינה האפריקאית.
רוצים לטייל באפריקה, אך קשה לכם לתכנן בעצמכם את הטיול? רוצים שאנחנו נדאג לכל? החל מהמסלולים, הטיסות, בתי הארחה, ההסעות והמדריכים? לטיולים מאורגנים ברחבי הגלובוס לחצו כאן

BANJUL

21°-24°
שבת 23°-24°
ראשון 22°-24°
שני 23°-24°