נגישות
 • טיסות לגבון

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לגבון

גבון
טיסות - סדירות
24.07.19 - 07.08.19
החל מ: $936
הזמן
גבון
טיסות - סדירות
25.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1120
הזמן
גבון
טיסות - סדירות
02.08.19 - 11.08.19
החל מ: $1519
הזמן

מידע על גבון

גבון היא רפובליקה אפריקאית במערב-מרכז היבשת. האוכלוסייה של גבון מונה כמעט שני מיליון תושבים ורובה מכוסה ביערות גשם. במדינה נמצאו גם אוצרות טבע רבים ובשטחה תמצאו גם אתר מורשת עולמי של אונסק"ו. יש בה נהר גדול, ובעלי חיים פראיים כמו קופים ופילים. טיסות משתלמות לגבון ייקחו אתכם לטיול אפריקאי ממש כמו בספרים.

זמני טיסה לגבון ושדה התעופה 

בכדי לטוס לגבון, עליכם לרכוש כרטיס טיסה עם עצירת ביניים וטיסת המשך ממגוון רחב של חברות כמו Ethiopian Airlines, Turkish Airlines, Air France, KLM ועוד. הטיסות יוצאות משדה התעופה הבינלאומי בן גוריון ולאחר עצירת ביעד הביניים יגיעו לשדה התעופה שבגבון.

מתי כדאי לטוס לגבון?

למתי כדאי להזמין טיסות משתלמות לגבון? האקלים בגבון הוא טרופי. העונה הטובה ביותר בה כדאי לבקר בגבון היא מחודש יוני ועד לחודש ספטמבר. מעבר לכך גם בשלהי ינואר ועד לדצמבר תוכלו לבקר ביעד. החל מחודש אוקטובר ועד לחודש דצמבר זוהי העונה הרטובה וכן גם בסוף פברואר עד מאי. הטמפרטורה הממוצעת באזור היא בין 23 ל-29 מעלות צלזיוס.

מה לעשות בגבון?

בגבון האטרקציה המרכזית היא הטבע. ישנם מגוון פארקים פראיים כמו Loango National Park, בו תוכלו ליהנות מספארי אפריקאי נהדר ולצפות בשלל בעלי חיים נדירים כמו גורילות, היפופוטמים ופילים, שמורת הטבע לופה-אוקנד ההררית והירוקה בה תזכו לראות שלל חיות בר, Pongara National Park בו תחזו בצבי ים ייחודיים ופארק Ivindo National Park המספק חוויית ספארי נהדרת עם נופים וחיות בר אפריקאיות כדוגמת גורילות.
רוצים לטייל באפריקה, אבל מעדיפים שאנחנו נארגן לכם את המסלולים, המלונות והמדריכים? לטיולים מאורגנים לחצו כאן

LIBREVILLE

23°-25°
ראשון 24°-25°
שני 24°-25°
שלישי 24°-24°