נגישות
 • טיסות לגויאנה הצרפתית

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על גויאנה הצרפתית

גינאה הצרפתית היא מושבה צרפתית בדרום אמריקה השוכנת לחופי הים הקאריבי. היא גובלת עם סורינאם במערב ועם ברזיל בדרום ובמזרח. מדובר במדינה זעירה עם ערים קולוניאליות, היסטוריה מרתקת ומגוון טבעי מרתק עוד יותר. היא שימשה בעבר בתור מושבת עונשין שכונתה "אי השדים", בה נכלאו אסירים מפורסמים רבים, ביניהם דרייפוס ושרייר. כיום, מרכז החלל האירופאי בעיר קורו הוא זה שמושך תשומת לב רבה מהעולם.
 
גינאה הצרפתית שונה מאוד ממדינות דרום אמריקה, בהיותה פיסת ארץ אירופאית לכל דבר, אפשר לראות זאת בשפה המדוברת (צרפתית), בארכיטקטורה הטיפוסית ובנורמות החברתיות. אך הגינונים האירופאים לא מבטלים את היותה מדינה פראית עם יערות גשם מסקרנים... האטרקציה המרכזית למטיילים בגינאה הצרפתית היא הטבע המרהיב ובעלי החיים הנדירים. 
 
רוב התושבים במדינה הם כהי עור ומיעוטם לבנים, אינדיאנים ומולטים. האוכלוסייה מרוכזת ברובה בשפלת החוף ואזוריה הדרומיים של הארץ כמעט וריקים מאדם. השפות המדוברות במדינה הן צרפתית וקראולית (שפת המתיישבים באיי הודו המערבית).

מזג אוויר, טיסות לגינאה הצרפתית ומה שביניהם

לפני הזמנת טיסות לגינאה הצרפתית, יש לקחת בחשבון שכמו סורינאם, גם גינאה הצרפתית ממוקמת בין קווי הרוחב השני לחמישי ביחס לקו המשווה ועל כן היא מתאפיינת במזג אוויר טרופי חם ולח.
 
העונות הגשומות חלות בין חודשי דצמבר-ינואר ומאי-יולי. שימו לב שבין חודשי ינואר-מרץ נערך מדי שנה קרנבל פרוע ומרגש – התאריכים משתנים משנה לשנה. 
 
טיסות לגינאה הצרפתית נוחתות בשדה התעופה שבעיר הבירה Cayenne, משם ניתן להגיע בטיסה ל- Saül במטוס קל של חברת התעופה המקומית Air Guyane. 
 
באתר שלנו תוכלו להשתמש במערכת מתקדמת המאפשרת חיפוש בזמן אמת של טיסות לגינאה הצרפתית דרך כל חברות התעופה. כל שנותר לכם לעשות, זה להשוות ולמצוא את הטיסה המתאימה לכם ביותר.
 
במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לגינאה הצרפתית במחירים אטרקטיביים.

מומלץ בגויאנה הצרפתית

איי הישועה Salvation Islands, שמורת הטבע טרסור Tresor Nature Reserve, חוף רמיר מונטג'ולי Remire Montjoly Beach, מחנה ההעברות Camp de la Transportation, השוק של קאיין Place Victor Schoelcher Market.

גויאנה

15°-28°
חמישי 16°-30°
שישי 17°-28°
שבת 14°-27°