סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית טיסות טיסות לפיג'י

פיג’י היא מדינת איים קסומה בדרום האוקיינוס השקט, אשר ממוקמת בין טונגה לאיי ונואטו ומורכבת מ-320 איים, כשרק שליש מהם מיושבים. ניתן לעבור בין האיים במטוס קל או בהפלגה. עיר הבירה של פיג'י, סובה, נמצאת באחד האיים הגדולים והמאוכלסים ביותר- ויטי לוו (Viti Levu).

כבר בטיסה לפיג'י, כשהמטוס יתחיל בנחיתה, תוכלו להתפעל מיופיים הטבעי של האיים, המכוסים ברכסי הרים מרשימים וביערות גשם סבוכים.

איי פיג'י מנותקים כמעט לחלוטין מיתר מדינות העולם בשל מיקומם הגיאוגרפי המבודד, כך שזהו בין המקומות האחרונים בעולם בו תוכלו למצוא חופים בתוליים, יערות שיד האדם לא נגעה בהם, מערות תת ימיות מרהיבות, שוניות אלמוגים ונופי בראשית שלא ניתן לתארם במילים.

אתרי הצלילה של פיג'י נמצאים בראש הרשימה של כל צוללן ברחבי תבל, בזכות העולם התת ימי העשיר השוכן בקרבת האיים ותנאי מזג האוויר המושלמים לצלילה ולשנרקול בכל עונות השנה.

האוכלוסייה המקומית חמה ואדיבה, וישראלים מתקבלים באיי פיג'י בברכה, אז אם אתם מחפשים אחר מקום קסום בסוף העולם, בו תרגישו באופן מיידי ממש כמו בבית, טיסה לפיג'י תיקח אתכם בדיוק לשם...

חופשה בפיג'י זו החופשה המושלמת, עם תפאורה טבעית עוצרת נשימה. בכל צעד, בכל מבט ובכל נשימה באיי פיג'י תרגישו שאתם מטיילים בתוך גלויה קסומה. לבחירתכם מגוון אתרי נופש מפנקים ומלונות פאר, או לחלופין, הוסטלים פשוטים על החוף וטרקים מרגשים אל תוך הג'ונגלים.

מזג אוויר, טיסה לפיג'י ומה שביניהם

האקלים האופייני לפיג’י הוא אקלים טרופי חם ולח, עם הפרשים מזעריים בין טמפרטורות בכל עונות השנה. מומלץ להזמין טיסות לפיג’י בין חודשי יוני עד ספטמבר, במהלך העונה היבשה יותר.

לא קיים קו ישיר של טיסות לפיג'י מישראל. הדרך העדיפה להגעה לפיג'י היא עם נחיתת ביניים בהונג קונג, אוסטרליה או ניו זילנד. מרבית הטיסות לפיג’י נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי שבעיר נאנדי (NAN), המשמש כשער הכניסה המרכזי לאיים.

כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לפיג'י דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות סדירות וטיסות שכר ליעד זה. מנוע החיפוש באתר שלנו יאפשר לכם לאתר את כלל הטיסות הרלוונטיות לתאריכים המועדפים עליכם. מומלץ להזמין את כרטיסי הטיסה לפיג'י מבעוד מועד, ולהימנע מהתייקרות הכרטיסים הצפויה בצמוד לתאריכים המבוקשים.

מומלץ בפיג'י

הפארק האקולוגי קולה Kula Eco Park, הפארק הלאומי בואומה Bouma National Park, גן הענק הנם The Garden of the Sleeping Giant, איי מאמאנוקה Mamanuca Islands, סיגאטוקה Sigatoka Sand Dunes and Sigatoka River, מעיינות סאבטו Sabeto Hot Springs and Mud Pool, מפלי טאבורו Tavoro Waterfalls, חוף פרדייס Paradise Beach, מפלי נקאוואגה Nakawaga Waterfall.