נגישות
 • טיסות לאסוואטיני

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על אסוואטיני

טיסות לאסוואטיני ששמה הקודם היה בכלל סווזילנד, ייקחו אתכם לארץ אפריקאית קטנה מלאה בטבע, פארקים, שמורות ואתרים המשמרים את האותנטיות של המדינה ומספרים את סיפורם של המקומיים, התרבות המיוחדת וההיסטוריה עמוסת הכיבושים והאירועים של העם באסוואטיני.  

זמני טיסה לאסוואטיני ושדה התעופה

טיסות לאסוואטיני, יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ומגיעות לנמל התעופה במנזיני שבמדינה. הטיסות נכון להיום אינן ישירות, על כן תצטרכו לקחת טיסת המשך באחד מהיעדים. תוכלו להשתמש בשירותיהן של חברת אתיופיין אירליינס, Airlines (SAA)  South African ועוד. הטיסות ינחתו בנמל התעופה הבינלאומי במנזיני. זהו לא שדה תעופה עמוס במיוחד אבל הוא משרת היטב את תושבי אסוואטיני (סווזילנד) ותייריה. 

מתי כדאי לטוס לאסוואטיני?

מבחינת האקלים, מזג האוויר באסוואטיני נחשב לממוזג. העונה הרטובה חלה בין אוקטובר למרץ, והיא גם החמה ביותר. בין מאי לספטמבר הטמפרטורות יורדות, קר יותר וגם ויבש. אזור המזרח חם ויבש יותר מאזור המערב, באזורים מסוימים במדינה לעיתים ישנם מחסור בגשמים ובצורת. 

מה לעשות באסוואטיני

האטרקציה המרכזית באסוואטיני היא הטבע המדהים שבה וכמובן ההיסטוריה. יש בה שמורות עם בעלי חיים וצמחים כמו השמורה המצוינת מקייה (Mkhaya) בה תוכלו לחזות במראה נדיר של קרנפים שחורים. מבאבאנה, עיר הבירה היא קטנה יחסית. בעמק אזולוויני (Ezulwini) נמצא הארמון, בו עד ימינו שולט המלך של אסוואטיני ביד רמה. אם אתם חובבי אמנות מקומית תוכלו למצוא מגוון גלריות באזור וכמובן להביא הביתה לישראל גם מזכרות. מקומות נוספים ששווה לבקר בהם הם Sibebe Rock, שם תוכלו לצפות מקרוב בתופעת הסלע המיוחד, וכמובן לא לשכוח לעשות קניות בTraditional Swazi Craft Markets. 
רוצים לטייל באסוואטיני, סווזילנד, אך מעדיפים שאנחנו נדאג להכול? לטיולים מאורגנים לחצו כאן

מנזיני

16°-23°
ראשון 6°-19°
שני 2°-13°
שלישי 2°-24°