סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית טיסות טיסות לבייג'ינג

עיר הבירה האגדית של סין טומנת בחובה למעלה מ-3,000 שנות היסטוריה, תרבות, אמנות ושגשוג.

בייג'ינג היא עיר אדירת מימדים, עם למעלה מ-20 מליון תושבים, המהווה את המרכז התרבותי והפוליטי של הרפובליקה הסינית. כמובן שבייג'ינג חזקה לא רק במספרים, ומתגאה בארמונות פאר, אוספי אמנות מרתקים, גנים יפיפיים ומקדשים ששמם הולך לפניהם בכל העולם, ביניהם מקדש השמיים המפורסם.

עוד בטיסה לבייג'ינג תוכלו לראות חלקים מהחומה הסינית הגדולה העוברים בסמוך לעיר ולהתרשם מהמגוון הארכיטקטוני והתרבותי שבייג'ינג המדהימה מכילה בשטחה.

ביקור בבייג'ינג זו חוויה ייחודית המאפשרת טעימה מנקודת ההשקה של מזרח ומערב. טיסות לבייג'ינג מיועדות לכל מי שאוהב לגלות תרבויות חדשות ולספוג מראות, טעמים וניחוחות מיוחדים. היא אולי נקראת "העיר האסורה", אבל הכניסה אליה מומלצת בהחלט...

מזג אוויר, טיסה לבייג'ינג ומה שביניהם

הקיץ בבייג'ינג חם וגשום. העונה היבשה חלה בחודשי החורף, אך מזג האוויר במהלכם קר מאוד והטמפרטורות עלולות לצנוח מתחת לאפס. בגלל שינויי מזג האוויר התכופים וסופות החול השכיחות באזור, כדאי לבדוק את תחזית מזג האוויר בסמוך למועד הטיסה לבייג'ינג.

כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לבייג'ינג דרך כל חברות התעופה שמפעילות טיסות ליעד זה. כדאי לדעת שקיים קו ישיר של טיסות לבייג'ינג מישראל, שמופעל על ידי 'אל על', ואילו יתר חברות התעופה מציעות מסלולי טיסה עם נחיתת ביניים אחת לפחות.

הנחיתה הסופית מתבצעת בשדה התעופה הבינלאומי המרכזי של העיר (PEK). ההגעה מהשדה אל העיר היא באמצעות רכבת אקספרס (T2 או T3).

מנוע החיפוש החכם של כספי טורס מאפשר להגיע בקלות ובמהירות להיצע רחב של טיסות לבייג'ינג, דילים וחבילות נופש לבייג'ינג במחירים מפתיעים. 

אסור לפספס!

העיר האסורה Forbidden City- Zijin Cheng, כיכר טין-אן-מן Tiananmen Square, ארמון הקיץ Yi He Yuan Summer Palace, החומה הסינית הגדולה Great Wall of China, המוזיאון הלאומי של סין The National Museum of China, מקדש השמיים The Temple of Heaven, גן החיות של בייג'ינג Beijing Zoo, הגנים הבוטניים Beijing Botanical Garden, אזור האמנות 798 Art Zone, מקדש האדמה Beijing Temple of Earth.

עוד בבייג'ינג