נגישות
 • טיסות לארמניה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לארמניה

ארמניה
טיסות - סדירות
02.07.19 - 09.07.19
החל מ: $443
הזמן
ארמניה
טיסות - סדירות
03.07.19 - 11.07.19
החל מ: $490
הזמן
ארמניה
טיסות - סדירות
17.07.19 - 23.07.19
החל מ: $491
הזמן

מידע על ארמניה

ארמניה היא ארץ ייחודית ועשירה בטבע ובהיסטוריה, השוכנת בדרום הקווקז, בין הים השחור לים הכספי, ונקרעת בין אסיה לאירופה, בין עבר לבין עתיד...
 
טיסות לארמניה פופולאריות בקרב מטיילים מכל רחבי העולם, שמחפשים להתנתק מחיי היום-יום, אבל מנגד, להישאר בגבולות תרבות המערב. ארמניה משלבת תרבות עתיקה והיסטוריה עקובה מדם עם מרחבי טבע מרהיבים: הרים, אגמים, יערות, נהרות ואפילו מדבריות.
 
למרות שהארמנים סוחבים מטען פסיכולוגי מהמאה ה-20, קשה להבחין בכך בעת מפגש עם המקומיים המקסימים, שתמיד מוכנים להסביר, לעזור ולארח. העם הארמני מתאפיין באדיבות ובצניעות, כך שתוכלו למצוא עמם בקלות שפה משותפת, גם אם הם לא מבינים מילה באנגלית.
 
במקום לתת מקום למכאובי העבר, ארמניה נותנת מקום לעתיד המבטיח שלה בשוק התיירות האירופאי- היא לא מתקשה כלל בתחום, הרי מדובר בפיסת ארץ ירוקה שמשובצת במנזרים עתיקים, כנסיות מסתוריות שמוארות בנרות, ומבצרים מוקפים חומות אדירות. אפשרויות הנופש בארמניה הן בלתי מוגבלות- אתם יכולים להגיע לחופשת יוקרה במלונות בוטיק בירבאן או בסבאן, או לטייל בין עיירות שכמו קפאו בזמן, חבויות בעמקים רחבי ידיים.
 
מה שבטוח זה שטיסה לארמניה תיקח אתכם הרחק מן המוכר והצפוי.

מזג אוויר, טיסה לארמניה ומה שביניהם

לפני הזמנת כרטיסי טיסה לארמניה, יש לקחת בחשבון שארמניה מתאפיינת במזג אוויר קיצוני, עם קיץ חם מאוד וחורפים מקפיאים. מומלץ להגיע לארמניה בעונות המעבר.
 
רוב הטיסות לארמניה נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר ירבאן (EVN).
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לארמניה דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה, כך שגם בקיץ ובסתיו המבוקשים, תוכלו למצוא באתר שלנו מגוון הצעות משתלמות.
 
במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי טורס ולאתר עבורכם טיסות לארמניה בהתאם לתאריכים המועדפים עליכם ובהתאם לטווח המחירים המבוקש.

מומלץ בארמניה

הסטונהנג' של ארמניה Karahundj Observatory, מנזר טאטב Tatev Monastery, מנזר גגהארד The Monastery of Geghard, גארני Garni, הקסקדה בירבאן The Cascade, כיכר הרפובליקה בירבאן Republic Square, מוזיאון השואה הארמנית Tsitsernakaberd, קתדרלת אני Cathedral of Ani, אזור ארגטסוטן Aragatsotn Province.

ירבאן

11°-26°
חמישי 10°-19°
שישי 11°-20°
שבת 10°-20°