סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית חברות תעופה חברות תעופה

טורקיש איירליינס היא חברת התעופה הלאומית של טורקיה. משרדי ההנהלה של החברה יושבים בשדה התעופה הבינלאומי אטאטורק באיסטנבול. שדה התעופה הבינלאומי אנקרה אסנבואה ושדה התעופה הבינלאומי איסטנבול סביהה גקצ'ן משמשים כבסיסי משנה של החברה.

דרך טורקיש איירליינס תוכלו לטוס ל-280 יעדים נבחרים באמריקה, אפריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה. מועדון הנוסע המתמיד של טורקיש נקרא "Miles and Smiles" – ומשתלם מאוד להיות חברים בו. ב-2011, 2012 ו-2016 טורקיש זכתה לתואר חברת התעופה האירופאית הטובה ביותר. אין זו הפתעה בהתחשבה ברמת השירות הגבוהה איתה החברה מזוהה.

מהם יעדי הטיסות של טורקיש איירליינס?

טורקיש איירליינס מפעילה שמונה טיסות יומיות בין שדה התעופה בן גוריון לשדה התעופה אטאטורק ושתי טיסות יומיות בין שדה התעופה בן גוריון לשדה התעופה סביהה גקצ'ן – שניהם נמצאים באיסטנבול, ומהם ניתן להמשיך בטיסות המשך לכל יעדי החברה. היעדים הפופולאריים ביותר הם ניו יורק, קולומבו, מינכן ואיזמיר.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080.

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני שעת הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, ולמלא דו"ח נזק כבודה. במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, ולמלא דו"ח אובדן מזוודה.

לאחר מכן, יש להגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדו"ח וכרטיס הטיסה שלכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של טורקיש איירליינס?

במידה ומדובר בטיסה סדירה, אתם מוזמנים לקרוא אודות מדיניות הפיצוי באתר האינטרנט של החברה. במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080.