נגישות
 • אייר ברלין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
אייר ברלין היא חברת התעופה השנייה בגודלה בגרמניה אחרי לופטהנזה. בסיסה הראשי נמצא בשדה התעופה טגל שבברלין, ו"ניקי" היא חברת הבת הצעירה שלה שמספקת טיסות לואו קוסט. מסלולי הטיסות היומיות של אייר ברלין מחברים בין תל אביב לברלין, דיסלדורף, קלן ומינכן. אם תבחרו בטיסה עם אייר ברלין, כנראה שתשבו באיירבוס A321 או בבואינג 737-800.
 
היתרון הבולט של אייר ברלין על פני חברות תעופה אירופאיות אחרות הוא השירות עטור הפרסים שלה, והטיסות הנעימות, המוקפדות והמקצועיות שלה. החברה מציעה טיסות ל-147 יעדים ברחבי העולם, ומפעילה טיסות בינלאומיות בקוד משותף עם 21 חברות תעופה אחרות.

מהם יעדי הטיסות של אייר ברלין?

רוב הפעילות של אייר ברלין בישראל מתבססת על הקו שבין תל אביב לברלין (שדה התעופה הבינלאומי הגל). בנוסף, אייר ברלין מפעילה גם טיסות שבועיות למינכן (שדה התעופה הבינלאומי מינכן פרנץ יוזף שטראוס), קלן (שדה התעופה הבינלאומי קלן/בון) ודיסלדורף (שדה התעופה הבינלאומי דיסלדורף). חברה הבת של אייר ברלין, ניקי, מציעה גם היא קו תעופה מישראל לאירופה – לא לגרמניה, אלא לוינה שבאוסטוריה (שדה התעופה הבינלאומי וינה-שוואכט).
 
מכל אחד מהיעדים הללו תוכלו להמשיך בטיסת המשך ליעדי אייר ברלין באירופה ובאמריקה.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080.

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דו"ח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדו"ח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דו"ח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדו"ח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של אייר ברלין?

במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080.